Piątek, 02 Grudnia 2016. Imieniny: Balbiny, Pauliny

Wyszukaj zaawansowane
Teraz w Cogito
Archiwum
W tym numerze „Cogito”

PO PROSTU CHWYTAJ DZIEŃ - Julia Wróblewska; AUTENTYCZNOŚĆ PRZYCIĄGA - buduj tak swoją markę; HEJT - (...)ycia; NA WARSZTACIE - pisanie książek; STUDIA NA TOPIE - ekonomia; Pytania i odpowiedzi na EGZAMIN USTNY.

Znajdź uczelnię

Typ uczelni:
Województwo:
Kierunek studiów:
Rodzaj studiów:
Szukana fraza:

Kurs pisania


PROFIL

miro9t7 Kanał informacyjny użytkownika miro9t7

Natasza

opolskie
płeć: mężczyzna
strona www: printers3d.pl/skriware-polsko-szwedzka-drukarka-3d/
gg: Gadu-Gadu 6913832

STATYSTYKI
  • Napisanych artykułów: 0
  • Zatwierdzonych: 0
  • Odrzuconych: 0
  • Komentarzy: 0
O MNIE Druk 3D to w tej chwili jedna z nielicznych tak szybko rozwijających się branży na ziemio. Z powodu tej technologi ludzie zyskali wiele nowych możliwości, drukarki 3D znalazły bowiem zastosowanie w każdej firmie. Począwszy od nowatorskich wynalazków w medycynie, stomatologii poprzez uproszczoną prace przy prototypach, po zwyczajne usprawnienia choćby w firmach reklamowych. Drukarki 3D bardzo sympatycznie zostały przyjęte również w domach. Jest sporo modeli przeznaczonych na rynek handlowy, tanie masowe zestawy, idealnie nadają się w rozrywce, czy edukacji. Co chwilę świat obiegają informację o nowych prototypach i wynalazkach związanych z drukarkami 3D. Jeszcze parę lat temu, podstawowym filamentem do druku było specjalne tworzywo PLA, ABS, aktualnie udoskonalone maszyny umieją współpracować z metalami, szkłem czy jedzeniem. Zapraszam do strony gdzie znajduje się wiele ciekawostek ze świata drukarek 3D. www.printers3d.pl
NAPISANE ARTYKUŁY

Brak artykułów


Chmurka tagów
Wydawnictwo nie ponosi odpowiedzialności za treści i zdjęcia zamieszczane przez użytkowników na stronie cogito.com.pl, w części WIRTUALNEJ REDAKCJI.
© Agencja Wydawnicza AGA-PRESS. Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Mindscape.