Wtorek, 17 Stycznia 2017. Imieniny: Antoniego, Jana
Wyszukaj zaawansowane
Teraz w Cogito
Archiwum
W tym numerze „Cogito”

Bierzcie z życia to, co najlepsze! - PAULINA BRZOZOWSKA; Planowanie to gra o twoją przyszłość!; Tweeto (...)ądzanie - CO CIĘ CZEKA NA STUDIACH?; Nowy kierunek dla fanów sztuki kulinarnej; WOS - powtórka z prawa.

Znajdź uczelnię

Typ uczelni:
Województwo:
Kierunek studiów:
Rodzaj studiów:
Szukana fraza:

Najchętniej ...

Czytane

Komentowane

Oceniane

    Kurs pisania

    
    PROFIL

    miro9t7 Kanał informacyjny użytkownika miro9t7

    Natasza

    opolskie
    płeć: mężczyzna
    strona www: printers3d.pl/skriware-polsko-szwedzka-drukarka-3d/
    gg: Gadu-Gadu 6913832

    STATYSTYKI
    • Napisanych artykułów: 0
    • Zatwierdzonych: 0
    • Odrzuconych: 0
    • Komentarzy: 0
    O MNIE Druk 3D to w tej chwili jedna z nielicznych tak szybko rozwijających się branży na ziemio. Z powodu tej technologi ludzie zyskali wiele nowych możliwości, drukarki 3D znalazły bowiem zastosowanie w każdej firmie. Począwszy od nowatorskich wynalazków w medycynie, stomatologii poprzez uproszczoną prace przy prototypach, po zwyczajne usprawnienia choćby w firmach reklamowych. Drukarki 3D bardzo sympatycznie zostały przyjęte również w domach. Jest sporo modeli przeznaczonych na rynek handlowy, tanie masowe zestawy, idealnie nadają się w rozrywce, czy edukacji. Co chwilę świat obiegają informację o nowych prototypach i wynalazkach związanych z drukarkami 3D. Jeszcze parę lat temu, podstawowym filamentem do druku było specjalne tworzywo PLA, ABS, aktualnie udoskonalone maszyny umieją współpracować z metalami, szkłem czy jedzeniem. Zapraszam do strony gdzie znajduje się wiele ciekawostek ze świata drukarek 3D. www.printers3d.pl
    NAPISANE ARTYKUŁY

    Brak artykułów

    
    Chmurka tagów
    Wydawnictwo nie ponosi odpowiedzialności za treści i zdjęcia zamieszczane przez użytkowników na stronie cogito.com.pl, w części WIRTUALNEJ REDAKCJI.
    © Agencja Wydawnicza AGA-PRESS. Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Mindscape.