Czwartek, 08 Grudnia 2016. Imieniny: Marii, Wirginii

Wyszukaj zaawansowane
Teraz w Cogito
Archiwum
W tym numerze „Cogito”

PO PROSTU CHWYTAJ DZIEŃ - Julia Wróblewska; AUTENTYCZNOŚĆ PRZYCIĄGA - buduj tak swoją markę; HEJT - (...)ycia; NA WARSZTACIE - pisanie książek; STUDIA NA TOPIE - ekonomia; Pytania i odpowiedzi na EGZAMIN USTNY.

Znajdź uczelnię

Typ uczelni:
Województwo:
Kierunek studiów:
Rodzaj studiów:
Szukana fraza:

Kurs pisania


PROFIL
kolebn9

kolebn9 Kanał informacyjny użytkownika kolebn9

Kornelia Michon

lubelskie
płeć: mężczyzna
strona www: biuro24.net/papier-ksero/
gg: Gadu-Gadu 7452784

STATYSTYKI
  • Napisanych artykułów: 0
  • Zatwierdzonych: 0
  • Odrzuconych: 0
  • Komentarzy: 0
O MNIE Wielu osobom nie związanym z branżą wydaje się, że branża artykułów biurowych jest dość wąska. Tymczasem w skład niej wkracza rzeczywiście olbrzymia liczba produktów, które nie sprowadzają się tylko do papieru czy długopisów. Wśród artykułów biurowych mniejszego, biurkowego kalibru, da się odszukać między innymi takie wyroby jak: teczki, flamastry, dziurkacze, kalki oraz faktycznie wiele narzędzi wykorzystywanych sporadycznie, ale bardzo potrzebnych i przydatnych. Oczywiście artykuły biurowe to wszelkiego rodzaju materiały papierowe, które są podstawowym produktem biurowym. Nierzadko jednakże firmy potrzebują także tablic korkowych, skoroszytów, aktówek i innych produktów. Tak naprawdę przyglądając się temu jak obszerna jest gama towarów oferowanych przez producentów i dystrybutorów artykułów biurowych, można dwa razy zastanowić się nad sceptyczną uwagą w stosunku do sekretarki, która musi jednak dobrze znać się na całej gamie owych towarów. www.biuro24.net
NAPISANE ARTYKUŁY

Brak artykułów


Chmurka tagów
Wydawnictwo nie ponosi odpowiedzialności za treści i zdjęcia zamieszczane przez użytkowników na stronie cogito.com.pl, w części WIRTUALNEJ REDAKCJI.
© Agencja Wydawnicza AGA-PRESS. Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Mindscape.