Środa, 18 Stycznia 2017. Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Wyszukaj zaawansowane
Teraz w Cogito
Archiwum
W tym numerze „Cogito”

Bierzcie z życia to, co najlepsze! - PAULINA BRZOZOWSKA; Planowanie to gra o twoją przyszłość!; Tweeto (...)ądzanie - CO CIĘ CZEKA NA STUDIACH?; Nowy kierunek dla fanów sztuki kulinarnej; WOS - powtórka z prawa.

Znajdź uczelnię

Typ uczelni:
Województwo:
Kierunek studiów:
Rodzaj studiów:
Szukana fraza:

Najchętniej ...

Czytane

Komentowane

Oceniane

    Kurs pisania

    
    PROFIL
    kolebn9

    kolebn9 Kanał informacyjny użytkownika kolebn9

    Kornelia Michon

    lubelskie
    płeć: mężczyzna
    strona www: biuro24.net/papier-ksero/
    gg: Gadu-Gadu 7452784

    STATYSTYKI
    • Napisanych artykułów: 0
    • Zatwierdzonych: 0
    • Odrzuconych: 0
    • Komentarzy: 0
    O MNIE Wielu osobom nie związanym z branżą wydaje się, że branża artykułów biurowych jest dość wąska. Tymczasem w skład niej wkracza rzeczywiście olbrzymia liczba produktów, które nie sprowadzają się tylko do papieru czy długopisów. Wśród artykułów biurowych mniejszego, biurkowego kalibru, da się odszukać między innymi takie wyroby jak: teczki, flamastry, dziurkacze, kalki oraz faktycznie wiele narzędzi wykorzystywanych sporadycznie, ale bardzo potrzebnych i przydatnych. Oczywiście artykuły biurowe to wszelkiego rodzaju materiały papierowe, które są podstawowym produktem biurowym. Nierzadko jednakże firmy potrzebują także tablic korkowych, skoroszytów, aktówek i innych produktów. Tak naprawdę przyglądając się temu jak obszerna jest gama towarów oferowanych przez producentów i dystrybutorów artykułów biurowych, można dwa razy zastanowić się nad sceptyczną uwagą w stosunku do sekretarki, która musi jednak dobrze znać się na całej gamie owych towarów. www.biuro24.net
    NAPISANE ARTYKUŁY

    Brak artykułów

    
    Chmurka tagów
    Wydawnictwo nie ponosi odpowiedzialności za treści i zdjęcia zamieszczane przez użytkowników na stronie cogito.com.pl, w części WIRTUALNEJ REDAKCJI.
    © Agencja Wydawnicza AGA-PRESS. Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Mindscape.