Czwartek, 08 Grudnia 2016. Imieniny: Marii, Wirginii

Wyszukaj zaawansowane
Teraz w Cogito
Archiwum
W tym numerze „Cogito”

PO PROSTU CHWYTAJ DZIEŃ - Julia Wróblewska; AUTENTYCZNOŚĆ PRZYCIĄGA - buduj tak swoją markę; HEJT - (...)ycia; NA WARSZTACIE - pisanie książek; STUDIA NA TOPIE - ekonomia; Pytania i odpowiedzi na EGZAMIN USTNY.

Znajdź uczelnię

Typ uczelni:
Województwo:
Kierunek studiów:
Rodzaj studiów:
Szukana fraza:

Kurs pisania


PROFIL

katek8 Kanał informacyjny użytkownika katek8

Anna Banasz

świętokrzyskie
płeć: mężczyzna
strona www: www.dobiura.net/archiwizacja-i-organizacja-biura/obwoluty.html

STATYSTYKI
  • Napisanych artykułów: 0
  • Zatwierdzonych: 0
  • Odrzuconych: 0
  • Komentarzy: 0
O MNIE W biurach prócz odpowiedniego zaplecza fachowego, indywidualnego sprzętu i projektorów wymagane są dodatkowo elementy} proste i na pierwszy rzut oka zupełnie niepozorne. To zaiste rozmaite artykuły biurowe. O ile w dniu codziennym ich nie widzimy, o tyle nasza firma nie byłoby w stanie funkcjonować normalnie bez takich produktów. Artykuły takie, to nie tylko akcesoria do pisania czy też papier, ale także tablice do pisania treści i wszystko to, co w firmie koniecznie musi się znajdować. Bez tego typu banalnego wyposażenia żadna firma nie mogłaby normalnie funkcjonować, a praca w nim byłaby nadzwyczaj mocno utrudniona. Artykuły takie nie są nazbyt drogie i całościowe wyposażenie nawet bardzo dużego biura, nie powinno spowodować dużego problemu, jeśli chodzi o finanse. www.dobiura.net
NAPISANE ARTYKUŁY

Brak artykułów


Chmurka tagów
Wydawnictwo nie ponosi odpowiedzialności za treści i zdjęcia zamieszczane przez użytkowników na stronie cogito.com.pl, w części WIRTUALNEJ REDAKCJI.
© Agencja Wydawnicza AGA-PRESS. Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Mindscape.