Piątek, 24 Lutego 2017. Imieniny: Macieja, Bogusza

Wyszukaj zaawansowane
Teraz w Cogito
Archiwum
W tym numerze „Cogito”

GOŚĆ NUMERU - Antek Smykiewicz; NA TEMAT - Jak będzie wyglądać świat? WARSZTATY TWÓRCZE - Być jak Coco Chanel; TRENUJ Z COACHEM - Znajdź swoje miejsce w zespole; STUDIA - Dla kogo jest socjologia?

Znajdź uczelnię

Typ uczelni:
Województwo:
Kierunek studiów:
Rodzaj studiów:
Szukana fraza:

Kurs pisania


PROFIL
kalio1l9

kalio1l9 Kanał informacyjny użytkownika kalio1l9

Kasia Roke

opolskie
płeć: mężczyzna
strona www: ekoswiat.eu/recykling-i-utylizacja-tonerow-i-tuszy-z-drukarek/
gg: Gadu-Gadu 2372117

STATYSTYKI
  • Napisanych artykułów: 0
  • Zatwierdzonych: 0
  • Odrzuconych: 0
  • Komentarzy: 0
O MNIE Jak pomóc ochraniać nasze środowisko naturalne i zyskiwać na tym? a więc jest parę metod, jedną z nich jest zbiórka zużytych pojemników z drukarek a następnie sprzedaż w odpowiednich punktach takich jak ten: http://ekoswiat.eu . Wskazane jest chronić środowisko naturalne, ponieważ z każdym miesiącem nasza planeta zarzucana jest odpadami. Mnóstwo z tych odpadów da się jednak ponownie wykorzystać, lecz brak świadomości jest powodem, że lądują one na wysypisku śmieci. Obecna technologia umożliwia recykling praktycznie wszystkich odpadów, czy to opony, szkło, metal, plastik, materiały eksploatacyjne z kopiarek, to przecież wartościowe materiały, które można ponownie wykorzystać. Jeżeli nasza pomoc może na dodatek zostać nagrodzona to stoi na przeszkodzie by nie dołożyć naszego malutkiego jednakże jak istotnego wkładu?
NAPISANE ARTYKUŁY

Brak artykułów


Chmurka tagów
Wydawnictwo nie ponosi odpowiedzialności za treści i zdjęcia zamieszczane przez użytkowników na stronie cogito.com.pl, w części WIRTUALNEJ REDAKCJI.
© Agencja Wydawnicza AGA-PRESS. Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Mindscape.