Wtorek, 17 Stycznia 2017. Imieniny: Antoniego, Jana
Wyszukaj zaawansowane
Teraz w Cogito
Archiwum
W tym numerze „Cogito”

Bierzcie z życia to, co najlepsze! - PAULINA BRZOZOWSKA; Planowanie to gra o twoją przyszłość!; Tweeto (...)ądzanie - CO CIĘ CZEKA NA STUDIACH?; Nowy kierunek dla fanów sztuki kulinarnej; WOS - powtórka z prawa.

Znajdź uczelnię

Typ uczelni:
Województwo:
Kierunek studiów:
Rodzaj studiów:
Szukana fraza:

Najchętniej ...

Czytane

Komentowane

Oceniane

    Kurs pisania

    
    PROFIL
    fele55r4

    fele55r4 Kanał informacyjny użytkownika fele55r4

    Aneta Keta

    wielkopolskie
    płeć: mężczyzna
    strona www: printers3d.pl/zasada-dzialania-drukarki-3d/

    STATYSTYKI
    • Napisanych artykułów: 0
    • Zatwierdzonych: 0
    • Odrzuconych: 0
    • Komentarzy: 0
    O MNIE Druk 3D to aktualnie jedna z najszybciej rozwijających się specjalizacji na ziemio. Dzięki tej technologi ludzie zyskali masę nowych możliwości, urządzenia 3D znalazły bowiem zastosowanie w dowolnej firmie. Począwszy od nowoczesnych wynalazków w medycynie, stomatologii poprzez uproszczoną prace przy prototypach, po zwykłe udogodnienia choćby w firmach reklamowych. Maszyny 3D bardzo radośnie zostały przyjęte także w domach. Jest sporo modeli oddanych na rynek komercyjny, tanie masowe zestawy, świetnie nadają się w rozrywce, czy edukacji. Co chwilę ziemie obiegają informację o kolejnych prototypach i wymysłach związanych z maszynami 3D. Jeszcze kilka lat temu, głównym materiałem do druku było specjalne tworzywo PLA, ABS, teraz udoskonalone maszyny potrafią współdziałać z metalami, żywicą czy jedzeniem. Zapraszam do strony gdzie znajduje się wiele nowinek ze świata drukarek 3D. www.printers3d.pl
    NAPISANE ARTYKUŁY

    Brak artykułów

    
    Chmurka tagów
    Wydawnictwo nie ponosi odpowiedzialności za treści i zdjęcia zamieszczane przez użytkowników na stronie cogito.com.pl, w części WIRTUALNEJ REDAKCJI.
    © Agencja Wydawnicza AGA-PRESS. Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Mindscape.