Poniedziałek, 20 Lutego 2017. Imieniny: Leona, Ludomiła

Wyszukaj zaawansowane
Teraz w Cogito
Archiwum
W tym numerze „Cogito”

GOŚĆ NUMERU - Antek Smykiewicz; NA TEMAT - Jak będzie wyglądać świat? WARSZTATY TWÓRCZE - Być jak Coco Chanel; TRENUJ Z COACHEM - Znajdź swoje miejsce w zespole; STUDIA - Dla kogo jest socjologia?

Znajdź uczelnię

Typ uczelni:
Województwo:
Kierunek studiów:
Rodzaj studiów:
Szukana fraza:

Kurs pisania


PROFIL
fele55r4

fele55r4 Kanał informacyjny użytkownika fele55r4

Aneta Keta

wielkopolskie
płeć: mężczyzna
strona www: printers3d.pl/zasada-dzialania-drukarki-3d/

STATYSTYKI
  • Napisanych artykułów: 0
  • Zatwierdzonych: 0
  • Odrzuconych: 0
  • Komentarzy: 0
O MNIE Druk 3D to aktualnie jedna z najszybciej rozwijających się specjalizacji na ziemio. Dzięki tej technologi ludzie zyskali masę nowych możliwości, urządzenia 3D znalazły bowiem zastosowanie w dowolnej firmie. Począwszy od nowoczesnych wynalazków w medycynie, stomatologii poprzez uproszczoną prace przy prototypach, po zwykłe udogodnienia choćby w firmach reklamowych. Maszyny 3D bardzo radośnie zostały przyjęte także w domach. Jest sporo modeli oddanych na rynek komercyjny, tanie masowe zestawy, świetnie nadają się w rozrywce, czy edukacji. Co chwilę ziemie obiegają informację o kolejnych prototypach i wymysłach związanych z maszynami 3D. Jeszcze kilka lat temu, głównym materiałem do druku było specjalne tworzywo PLA, ABS, teraz udoskonalone maszyny potrafią współdziałać z metalami, żywicą czy jedzeniem. Zapraszam do strony gdzie znajduje się wiele nowinek ze świata drukarek 3D. www.printers3d.pl
NAPISANE ARTYKUŁY

Brak artykułów


Chmurka tagów
Wydawnictwo nie ponosi odpowiedzialności za treści i zdjęcia zamieszczane przez użytkowników na stronie cogito.com.pl, w części WIRTUALNEJ REDAKCJI.
© Agencja Wydawnicza AGA-PRESS. Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Mindscape.