Piątek, 24 Lutego 2017. Imieniny: Macieja, Bogusza

Wyszukaj zaawansowane
Teraz w Cogito
Archiwum
W tym numerze „Cogito”

GOŚĆ NUMERU - Antek Smykiewicz; NA TEMAT - Jak będzie wyglądać świat? WARSZTATY TWÓRCZE - Być jak Coco Chanel; TRENUJ Z COACHEM - Znajdź swoje miejsce w zespole; STUDIA - Dla kogo jest socjologia?

Znajdź uczelnię

Typ uczelni:
Województwo:
Kierunek studiów:
Rodzaj studiów:
Szukana fraza:

Kurs pisania


PROFIL

bingh7 Kanał informacyjny użytkownika bingh7

Kornelia Keta

lubelskie
płeć: mężczyzna
strona www: igalo.pl/sklep/samsung,72,1
gg: Gadu-Gadu 5944970

STATYSTYKI
  • Napisanych artykułów: 0
  • Zatwierdzonych: 0
  • Odrzuconych: 0
  • Komentarzy: 0
O MNIE Drukarki atramentowe to najlepsze rozwiązanie dla użytkowników domowych. Są one małe, lekkie i wykorzystują tusze, co jest powodem, że drukowane fotki czy obrazy będą miały najlepszą jakość. W tej kwestii drukarki atramentowe zostawiają konkurencję w tyle, technologia dodatkowo sprawiła, że szybkość ich druku jest zdecydowanie lepsza niż kilka lat temu. Producenci prześcigają się w nowoczesnych rozwiązaniach, aby kontrahent wybrał ich produkt. Dlatego na rynku dostępne są od pewnego czasu zasobniki z tuszem, gdzie głowica jest w drukarce, oraz pełno wartościowe wkłady wraz z głowicą. Oprócz tego każdy model ma teraz dwie pojemności, tak aby kupujący sam mógł wybrać, która opcja jest dla niego lepsza. Nowe drukarki atramentowe to bardzo proste maszyny, które samoczynnie się instalują, a ich obsługa jest niebywale prosta. Korzystać z drukarki zdoła dosłownie każdy, kto ma komputer, notebooka, smartfon, czy tablet. Nowe modele albowiem korzystają z sieci bezprzewodowej, oraz bluetooth. www.igalo.pl
NAPISANE ARTYKUŁY

Brak artykułów


Chmurka tagów
Wydawnictwo nie ponosi odpowiedzialności za treści i zdjęcia zamieszczane przez użytkowników na stronie cogito.com.pl, w części WIRTUALNEJ REDAKCJI.
© Agencja Wydawnicza AGA-PRESS. Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Mindscape.