Autor Wątek: Podróż marzeń... tylko gdzie?  (Przeczytany 57123 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kaśQ

• Moderator
  • Chroń swój entuzjazm przed sceptycyzmem innych.
podróż marzeń
« Odpowiedź #30 dnia: 26 Wrzesień 2006 r. 18:47:18 »
A ja bym chciała pojechać gdziekolwiek za granicę, a nie tylko w kraju siedzieć i co najwyżej przełazić nielegalnie za barierki graniczne i mieć frajdę, że się było na Słowacji, Czechach, Rosji czy Białorusi.   :D

W sumie chciałabym zobaczyć jak to jest w USA, dowiedzieć się, dlaczego ludzie tak masowo jeżdżą (poza pracą) i zachwalają Londyn, wjechać na szczyt wieży Efilla w Paryżu, zwiedzić muzeum w Luwrze i przekonać się na własne oczy o tym, o czym czytałam w "Kodzie Leonarda Da Vinci", zobaczyć, jak to se mieszka papież w Rzymie...
I ciągnie mnie też do Australii, taki daleki, nieznany ląd. Mamy tam zresztą znajomych z rodzinką, dostaliśmy zaproszenie na wakacje, ale kto mi bilet kupi i puści samą, no?
Więc na razie wszystko jest w sferze marzeń, może będąc studentką załapię się na jakieś wyjazdy zagraniczne, wymiany studentów i pozwiedzam świat choć odrobinę  :wink:

ludeczek

• Gość
podróż marzeń
« Odpowiedź #31 dnia: 26 Wrzesień 2006 r. 19:15:56 »
ja chciałabym kiedys poleciec do Japonii... Jestem nią zauroczona od ładnych paru lat, ciągle czytam o niej jakies książki, oglądam programy... Jeśli kiedykolwiek się tam znajdę - będę naprawde szczesliwa.

giobanna

• Gość
podróż marzeń
« Odpowiedź #32 dnia: 28 Wrzesień 2006 r. 14:51:03 »
realizacja marzen zacznie sie prawdopodobnie od tematu 'praca na wakacje'. i oby sie udalo

Offline cytryna

• Użytkownik
podróż marzeń
« Odpowiedź #33 dnia: 04 Październik 2006 r. 17:30:21 »
Chciałabym czasami pojechać gdzieś, gdzie jest domek, las, jezioro, najbliższe grono i mieć chill out... po prostu chill out... Bo powiem szczerze, ale tak zupełnie szczerze: jechać na wakacje ze znajomymi to nie to samo jak pojechać gdzieś, gdzie nie ma cywilizacji z najbliższymi. Ze znajomymi gdzieś na wakacjach, mimo że jesteś wyluzowany, nie myślisz o szarej rzeczywistości to i tak jesteś w nim! A chciałabym pojechać gdzieś gdzie w ogóle nie ma tej rzeczywistości! Odpocząć od tego świata! od ludzi! od życia... Life's a bitch - tak rymował Nas. Tak jest... chciałabym odciąć się na jakiś czas z tym bitch! Nie na zawsze, nie! Na jakiś czas! Wyluzować się... żebym nie musiała martwić się niczym... wszystko miałabym np. we własnym ogródku... byłoby tylko jezioro (albo morze, woda...) góry... i sama przyroda! Nie ma czasu! Pojechać gdzieś tam, gdzie czas nie istnieje, wszystko stoi w czasie! Budzę się wtedy kiedy już słońce mi grzeje w dupę i kładę się spać kiedy się ściemnia, albo kiedy jest w ogóle ciemno! Myje się w czystym jeziorze! Jedyne co bym miała to parę buletek dobrego alkoholu wysokoprocentowego i 5 skrzynek dobrego piwa! To jest to! To jest to, o czym marzę! Deeaaamn! ale się rozmarzyłam! :D
"Jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie to coś Ci zdradzę,
miłość dla mnie to huśtawka która stoi w równowadze,
bo chcę Cię z każdą wadą, nic nie zmienię,
mój narkotyku, mój tlenie..."

bb_gandzia

• Gość
podróż marzeń
« Odpowiedź #34 dnia: 10 Październik 2006 r. 16:15:49 »
Marzyłam o wielu podróżach i kilka z nich udało mi się zrealizować.
MIędzy innymi byłam w Paryżu i Wenecji :) (wspaniałe miasta)
Teraz chciałabym się znaleźć w Meksyku i w Las Vegas..może kiedyś się spełni :)

Offline classic

• Użytkownik
  • säg inte mer nu, berätta ingenting.
podróż marzeń
« Odpowiedź #35 dnia: 10 Październik 2006 r. 16:20:23 »
wycieczki po kraju zdecydowanie.
natomiast miejsce, które chciałabym często odwiedzać to Austria.
a przynajmniej raz chciałabym pojechać do Norwegii.
uwielbiam andrzeja poniedzielskiego
jag älskar göteborg
najpierw chcesz być fizykiem, potem inżynierem budowlanym i psychiatrą, a w końcu i tak lądujesz na filologii.

Offline Makoto

• Użytkownik
    • http://www.zycie-pati.mylog.pl
podróż marzeń
« Odpowiedź #36 dnia: 10 Październik 2006 r. 21:19:32 »
Cytat: "ludeczek"
ja chciałabym kiedys poleciec do Japonii...

O tak - Japonię zdecydowanie stawiam na pierwszym miejscu listy krajów, które chciałabym odwiedzić :) Szczególnie pragnę zobaczyc Tokyo oraz Kioto. Ponadto moim marzeniem jest odwiedzenie Chin oraz Nowej Zelandii. Wspaniale byłoby równiez ponurkowac wśród raf koralowych w Australii ;)

Cud, miód i orzeszki ;)
quot;First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win."
"Eye for an eye, and soon the whole world is blind."
[size=10]Mahatma Gandhi[/size]

Forum dla fanów fantastyki - Lossehelin. Zapraszam.

Offline viginti~tres

• Użytkownik
  • ^sassystrawberry.com^
podróż marzeń
« Odpowiedź #37 dnia: 10 Październik 2006 r. 22:08:47 »
Do lodówki...

Cytat: "Dita"
Islandia
O! Jestem za :) Ale nie pojadę :P Wole pomarzyć... nigdzie sie z tąd nie ruszam :D

Offline greengirl

• Użytkownik
Re: podróż marzeń
« Odpowiedź #38 dnia: 06 Listopad 2006 r. 21:06:44 »
Cytat: "giobanna"
jakie sa Wasze marzenia dotyczace podrozowania? czy jest jakis kraj, ktory chcielibyscie szczegolnie odwiedzic czy raczej wolicie wycieczki po kraju?

kraj? to dla mnie zbyt przyziemne. Ja bym chciała "zwiedzić" Marsa lub sąsiednią galaktykę :twisted: (gdyby było mozliwe :( )

Ale jesli chodzi o miejsca ktoe sa troche blizej niz mars to Austalia, Kanada, Japonia

Offline MarsnTwix

• Użytkownik
podróż marzeń
« Odpowiedź #39 dnia: 06 Listopad 2006 r. 23:24:59 »
Na drugż stronę kuli ziemskiej!  Pacyfik, rajskie wysepki, rafy koralowe, Fidżi, Asutralia i Chiny.  Lista trochę długa ale podróż na prawdę warta starań.
oże by tak jakiś awatar? A nieee chce mi się ;P

Offline pink!

• Użytkownik
podróż marzeń
« Odpowiedź #40 dnia: 07 Listopad 2006 r. 11:08:43 »
A mnie pociaga wszystko co dzikie i nieokiełznane.
Nie chciałabym podróżować " za turystami " tylko zwiedzać peryferie , np. Afryki, Azji, Ameryki Płd.

Lubię wyzwania i tzw. survival.

Dlatego tak lubię słuchać opowieści np. z wypraw Cejrowskiego ale i innych podróżników .

Ech... mam nadzieję, że kiedyś moje marzenia się spełnią  :wink:
Ktoś jedzie ze mną ? Czy zwiedzacie muzea i sklepy ?   8)

WindowsMen

• Gość
podróż marzeń
« Odpowiedź #41 dnia: 13 Listopad 2006 r. 21:25:00 »
gdziekolwiek... byle stopem... byle było ciekawie.. byle z namiotem pod ręką i 20PLN'ami w kieszeni, i jeszcze nie sam - ma być ciekawie ;) Pozdrawiam

wojnar

• Gość
podróż marzeń
« Odpowiedź #42 dnia: 17 Listopad 2006 r. 10:30:54 »
Cytat: "WindowsMen"
gdziekolwiek... byle stopem... byle było ciekawie.. byle z namiotem pod ręką i 20PLN'ami w kieszeni, i jeszcze nie sam - ma być ciekawie ;) Pozdrawiam

popieram.takie wypady są najlepsze. mój kuzyn z kumplami byli tak w chinach.

a co do mnie to zamierzam objechac rowerkiem nasz kochany kraj do okoła. może jeszce nie w tym roku ale kiedyś napewno

Offline Aurelia

• Użytkownik
podróż marzeń
« Odpowiedź #43 dnia: 17 Listopad 2006 r. 23:19:48 »
Chciałabym zwiedzić całą Francję, każdy zamek nad Loarą.... Chciałabym pojechać do Indii. do Japonii. I może jakieś cudowne dzikie miejsca w Afryce, ale za bardzo boję się tych wszystkich robaków, które tam czekają na turystów ;-)
ometimes I'm a million colors Sometimes I'm black and white

limonka_89

• Gość
podróż marzeń
« Odpowiedź #44 dnia: 18 Listopad 2006 r. 15:02:01 »
kraje Am Pd... coś pięknego :-)

Offline greengirl

• Użytkownik
podróż marzeń
« Odpowiedź #45 dnia: 20 Listopad 2006 r. 16:29:49 »
A i jeszcze Irlandia

gasia

• Gość
podróż marzeń
« Odpowiedź #46 dnia: 21 Listopad 2006 r. 10:59:02 »
Nowa Zelandia=) Taaaaakkkk, Ci otatuażeni panowie...mniami =)

Offline classic

• Użytkownik
  • säg inte mer nu, berätta ingenting.
podróż marzeń
« Odpowiedź #47 dnia: 22 Listopad 2006 r. 21:49:30 »
Cytat: "gasia"
otatuażeni panowie...

Ale świetne określenie :D

Czy tylko ja jestem za podróżami po naszym kochanym i wspaniałym kraju?

Nie pamiętam, czy to tutaj wpisywałam, ale dla mnie najlepszą podróżą byłoby wyjechanie do Wiednia (najlepiej w okresie noworocznym) i w ogóle te rejeony. Ostatnio zafascynowała mnie też kultura tyrolska. Ale Wiedeń... mmm... coś pięknego...
uwielbiam andrzeja poniedzielskiego
jag älskar göteborg
najpierw chcesz być fizykiem, potem inżynierem budowlanym i psychiatrą, a w końcu i tak lądujesz na filologii.

Offline aaaNKaaa

• Użytkownik
podróż marzeń
« Odpowiedź #48 dnia: 23 Listopad 2006 r. 20:29:49 »
chciałabym kiedyś pojechać do chin, a tak bardziej realnie to zimą  nad nasze piękne morze:)) pzrynajmniej na parę dni.
quot;warto mieć marzenia, doczekać ich spełnienia"

Krotoszynianka

• Gość
MEKSYK
« Odpowiedź #49 dnia: 26 Listopad 2006 r. 21:10:53 »
Meksyk, płw. Jukatan-zdecydowanie... Pooglądać piramidy, gdzie składało się ofiary... Cudownie... Moze uda mi sie tam wyjechac w podróż poślubną....

Cytruś_ona

• Gość
podróż marzeń
« Odpowiedź #50 dnia: 27 Listopad 2006 r. 19:37:38 »
Egipt, Egiipt, Egipt.

zakochałam się w tym kraju ze zdjęć (;

a za kilka mięsięcy czeka mnie wycieczka do Francji xp

pewna dziewczyna

• Gość
podróż marzeń
« Odpowiedź #51 dnia: 05 Grudzień 2006 r. 21:33:46 »
hmm..jakoś nie przepadam za zwyczajnymi miastami ;)
Ja chciałabym bardzo może jakaś mała podróz dookoła świata ;)) najlepiej rowerem..
Jeszcze na jakąś wyspe z fajną osóbka ;P najlepiej bezludną ..albo jakieś Malediwy ;] najlepiej tam gdzie...jest ciepło ;))
aa moze na księzyc  :oops:

Offline Esencja

• Użytkownik
podróż marzeń
« Odpowiedź #52 dnia: 05 Grudzień 2006 r. 22:21:19 »
a ja to bym chciała do Chin i mam nadzieję,że się spełni za rok,za dwa...kto wie?

Offline Magdalek

• Użytkownik
    • Mój blog
podróż marzeń
« Odpowiedź #53 dnia: 06 Grudzień 2006 r. 18:01:46 »
Francja, a w szczególności Paryż (marzenie :roll:). I jeszcze Włochy (Rzym) i Grecja (Ateny). Chciałabym w końcu na własne oczy zobaczyć te cuda architektury, muzeum w Luwrze jak i zaczerpnąć trochę śródziemnomorskiego słonka...
Może kiedyś uda mi się zrealizować. Pożyjemy, zobaczymy, a na razie mogę sobie tylko pomarzyć   :(
Pozdrawiam,
Magdalek
"jest ktoś, kto mi skrzydła rozwija, i ktoś, kto mi skrzydła pęta; jest ktoś, co mi oczy zakrywa, i ktoś, co światło ciska; jest jakaś ręka święta i  jest dłoń inna, przeklęta; jest Szczęście, co się ze mną mija, i  Nieszczęście, które mnie tuli."
S. Wyspiański "Wese

shiba

• Gość
podróż marzeń
« Odpowiedź #54 dnia: 29 Grudzień 2006 r. 20:28:56 »
A mi się marzą...Indie. Chciałabym zobaczyć kraj, którego kultura tak bardzo różni się od europejskiej i kraj, w którym powstają bollywoodzkie filmy ;) Z krajów Europy to chyba Hiszpania ( bo to ojczyzna flamenco, a ja kocham ten taniec :)

Offline .:Kasieńka:.

• Użytkownik
podróż marzeń
« Odpowiedź #55 dnia: 29 Grudzień 2006 r. 21:34:06 »
W podróż marzeń pojechałabym do  Irlandii i chciałabym wrócić do Chorwacji [piekny krajobraz, zniszczony przez wojne, ale i tak piękny]
leam of hope...

'Kiedy mówisz do mnie słońce, traktuję to nieco opacznie...'

Offline tekknoboy

• Forumowy przystojniak
  • graj pieknie - nigdy nie dorastaj!
podróż marzeń
« Odpowiedź #56 dnia: 14 Styczeń 2007 r. 14:50:48 »
Jej nie ma jak to se pomarzyć..
Wycieczka moich marzeń? Chciałbym pojechać do Hiszpanii, do Barcelony. Nie jest to przypadkowy wybór - szczerze to nie ciągnie mnie zbytnio do jakiś szczególnych zabytkowych miejsc, choć tam ich nie brakuje.. Moim największym marzeniem jest pojechać na Camp Nou (dla niewtajemniczonych stadion FCBarcelony). Miejsce jak świątynia, najpiękniejsza i najważniejsza - dla mnie - świątynia na świecie. Nigdy tam nie bylem, ale wiem, że kocham to miejsce.. No a jak być na Camp Nou to oczywiście zaliczyć "mszę" czyli najpiękniejszy spektakl - występ FCB !! :D 11 magików, którzy mogą zniszczyć każdego - coś czego nie da się opisać .. :D
Moje największe marzenie.. chciałbym je spełnić  8)

Offline Panna P

• Użytkownik
podróż marzeń
« Odpowiedź #57 dnia: 22 Styczeń 2007 r. 11:01:02 »
A ja.... Peru , Peru i jeszcze raz Peru :) Machu Picchu... ech marzenie :) ale zdeterminowana jestem i pojadę :) (zawsze wszystkim tak mówię :)) A dlaczego? Jako dziecko byłam fanką serialu "Tajemnicze złote miasta"- Inkowie itp. A tak poza tym to jeszcze północna Hiszpania- Santiago de Compostela i te rejony :) i Rosja... wiadomo :)
#8222;Głęboko pod ziemią sączą się strumienie ciemnej wody.
Głęboko w ludzkiej duszy pulsują potężne strumienie,
tęsknoty i pragnienia, miłości nienawiści rozpaczy...
Nikt nie zna ukrytych podziemnych wód.
Nikt nie zna ukrytych myśli człowieka...
Mimo to one istnieją.
Złożone w najgłębszych tajnikach duszy"

Offline Asthenia

• Użytkownik
podróż marzeń
« Odpowiedź #58 dnia: 23 Styczeń 2007 r. 00:05:02 »
Hehehe...'Tajemnicze złote miasta'...też to pamietam :wink:
Ja zakochalam sie w nieco chłodniejszych krajach.. Szwecja,Norwegia,Finlandia,Islandia...ale chyba najbardziej chcialabym jechać do Szkocji lub Irlandi-cudne krajobrazy,świetna architektura,rewelacyjna pogoda(jak dla mnie :wink: )Nic dodać nic ujać.Mogłabym tam zamieszkać od zaraz :D
Jak kochać to księcia ,jak kraść to miliony...;)'

blackaneta

• Gość
podróż marzeń
« Odpowiedź #59 dnia: 23 Styczeń 2007 r. 00:22:34 »
A mnie ciekawi wschód... Ukraina, Rumunia, Mołdawia, Naddniestrze, itd... Tam jest pięknie... :)

© Agencja Wydawnicza AGA-PRESS | Modyfikacje Agencja Interaktywna Mindscape | SMF 2.0.4 | SMF © 2013, Simple Machines .