Autor Wątek: Podróż marzeń... tylko gdzie?  (Przeczytany 57266 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tęcza

• Użytkownik
Odp: Podróż marzeń... tylko gdzie?
« Odpowiedź #270 dnia: 29 Luty 2012 r. 16:04:07 »
Znalazłam ofertę 13 dni w Szwecji rowerem lipiec lub sierpień. co myślicie?

Sprawdź, czy w tej ofercie jest w cenie wyżywienie :D to baaardzo istotne, bo Szwecja jest po prostu STRASZNIE droga. Zwykły chleb kosztuje 15 zł w przeliczeniu na złotówki. Wiem co mówię, bo wyżywenie w Sztokholmie kosztowało mnie ok. 600 zł (tylko 4 dni, a produkty podstawowe: chleb, coś do chleba, hamburger na mieście czy kawa).
"Nigdy nie odkładaj do jutra przyjemności, którą możesz mieć dzisiaj."  Aldous Huxley

Offline kruszonka

• Użytkownik
« Odpowiedź #271 dnia: 28 Marzec 2012 r. 13:09:15 »
A mnie się marzy Malta. Pewna pogoda, ciepłe morze, optymistyczni ludzie, kuchnia śródziemnomorska. Chciałabym też podszlifować swój angielski, który jest językiem urzędowym tego kraju. Myślałam nad wakacyjnym kursem języka angielskiego na Malcie, biuro podróży Almatur taki organizuje.

Offline kruszonka

• Użytkownik
« Odpowiedź #272 dnia: 28 Marzec 2012 r. 13:17:35 »
A z takich mniej realnych marzeń- Azja - podróż przez Wietnam, Kambodżę, Tajlandię, Malezję, Singapur i Filipiny. Zauważyłam tę wycieczkę w katalogu szukając ofert imprez językowych na Malcie.

Offline AnkaK33

• Użytkownik
« Odpowiedź #273 dnia: 25 Kwiecień 2012 r. 14:47:56 »
Szwecja, kocham te miasteczka i kolorowe, małe domki :) Planuje rejs z Unity Line a potem wycieczkę autokarową więc może niedługo marzenie zrealizuje ;)

Offline gabuchaa

• Użytkownik
« Odpowiedź #274 dnia: 30 Kwiecień 2012 r. 22:16:20 »
Sprawdź, czy w tej ofercie jest w cenie wyżywienie :D to baaardzo istotne, bo Szwecja jest po prostu STRASZNIE droga. Zwykły chleb kosztuje 15 zł w przeliczeniu na złotówki. Wiem co mówię, bo wyżywenie w Sztokholmie kosztowało mnie ok. 600 zł (tylko 4 dni, a produkty podstawowe: chleb, coś do chleba, hamburger na mieście czy kawa).

W tej ofercie rowerowych wakacji w Szwecji z biurem TRAMP znalazłam taką informację, jeśli chodzi o wyżywienie.

Wyżywienie
Śniadania, suchy prowiant na wycieczki, obiadokolacje - przygotowywane przez uczestników z produktów dostarczanych przez organizatora. Świadczenia żywieniowe  zaczynają się obiadokolacją 2 dnia, a kończą śniadaniem przedostatniego, uczestnicy otrzymują suchy prowiant na drogę powrotną.
źródło: http://www.tramp.gda.pl/component/option,com_wycieczki/Itemid,44/katid,83/oferta,/task,sw/wycid,499/

Offline ShineMike

• Użytkownik
« Odpowiedź #275 dnia: 01 Październik 2012 r. 10:12:31 »
ja z ukocja z ukochaną chciałbym odwiedzić Karaiby, miejsce zupełnie inne od Poslkhaną chciałbym odwiedzić Karaiby, miejsce zupełnie inne od Polski, prawdziwy raj heh :)

Offline kujonek007

• Użytkownik
« Odpowiedź #276 dnia: 21 Marzec 2013 r. 21:50:20 »
A mnie bardziej kusi Rosja od tych wszystkich egzotycznych wysp. Tutaj znalazłam info o atrakcjach w Rosji i mnie to serio zaciekawiło. Może tego lata zamiast smażyć się na plaży pojadę właśnie tam :)

Offline mymyself

• Użytkownik
« Odpowiedź #277 dnia: 07 Styczeń 2014 r. 17:56:22 »
A ja w podróż marzeń chyba najchętniej wybrałabym się do Grecji. Nie za wiele wiem o tym kraju, a przecież to jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc turystycznych w Europie. Na szczęście można znaleźć wiele ofert last minute grecja, więc z pewnością mi i mojemu facetowi uda się pojechać tam na urlop za niewielką cenę. No i mam nadzieję, że oprócz Aten uda mi się chociaż zwiedzić parę wysp :)

Offline witaminka

• Użytkownik
« Odpowiedź #278 dnia: 08 Styczeń 2014 r. 16:33:15 »
Maroko spodobało mi sie po Master Chefie :D

Offline ciastko

• Użytkownik
« Odpowiedź #279 dnia: 11 Styczeń 2014 r. 20:54:30 »
Chciałabym pojechać do Australii albo Japonii, ewentualnie do USA :)  ;D

Offline poldekk

• Użytkownik
« Odpowiedź #280 dnia: 08 Maj 2014 r. 09:08:48 »
Gdybym mógł wybrać się do jakiegokolwiek zakątku na świecie, na pewno wybrałbym tereny górzyste. Od czasu mojego ostatniego wypoczynku w apartamencie Biały Potok w Zakopanem, zakochałem się w jego okolicach. Każdego dnia, gdy wychodziłem na balkon z mojej sypialni witał mnie przepiękny widok Kasprowego Wierchu. Co więcej w pobliżu znajdowały się doliny Strążyska i Biała, dzięki którym miałem możliwość wędrowania po szlakach turystycznych całymi dniami. Pamiętam, że nigdy wcześniej nie czułem się równie wypoczęty i zrelaksowany po powrocie do domu.

Offline wujjjek

• Użytkownik
    • Obozy narciarskie Austria
« Odpowiedź #281 dnia: 06 Czerwiec 2014 r. 10:40:46 »
Ja też uwielbiam tereny górzyste, a co najlepsze nie ma dla mnie złej pory roku na wypad w góry - latem, wprost uwielbiam nasze polskie Tatry, piękne widoki i ten klimat wysokogórski, natomiast zimą najczęściej wybieram jakiś obóz narciarski dla studentów organizowany albo przez uczelnie albo przez teamu narciarskiego. I tak mógłbym przez całą zimę!

Offline wuwuzelinho

• Użytkownik
    • cafejka.com
« Odpowiedź #282 dnia: 14 Lipiec 2014 r. 15:51:32 »
Mi marzy się wycieczka na Bali ale to baaardzo odległe marzenia :) Mam nadzieję, że kiedyś nadejdzie czas, ze taki wyjazd nie bedzie aż takim obciążeniem dla mojego budzetu i bede mogl zrealizowac marzenie :)

Offline Jaromir

• Użytkownik
    • Tenis Wrocław
« Odpowiedź #283 dnia: 15 Lipiec 2014 r. 15:06:20 »
 A ja bym chciał latem w Alpy pojechać i pochodzić po górach. W tamtym rejonie byłem już wielokrotnie, ale zawsze zimą na nartach, a wtedy wiadomo, są inne rozrywki:)

Offline Majjjster

• Użytkownik
    • Noclegi poznań
« Odpowiedź #284 dnia: 11 Sierpień 2014 r. 12:02:40 »
Wyspy Zielonego Przylądka i Tajlandia - dwa kraje, które muszę zobaczyć.

© Agencja Wydawnicza AGA-PRESS | Modyfikacje Agencja Interaktywna Mindscape | SMF 2.0.4 | SMF © 2013, Simple Machines .