Autor Wątek: (pół)nagie zdjęcia w internecie - pb, nk, fotka.  (Przeczytany 38399 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Christine_Daae

• Użytkownik
  • Jestem strasznikiem tych miejsc....
Odp: (pół)nagie zdjęcia w internecie - pb, nk, fotka.
« Odpowiedź #30 dnia: 29 Styczeń 2010 r. 14:13:12 »
kcoOm sWeEt KoMcIE :*:*^^  :*
"kobiety nie trzeba pilnowac. Trzeba tylko sprawić ,by nie chciała odejść" ;)

Offline Alex

• Użytkownik
« Odpowiedź #31 dnia: 29 Styczeń 2010 r. 14:24:10 »
Z pięć razy musiałam to przeczytać, żeby zrozumieć, co Ty napisałaś  :o

ed
Się domyśliłam  :)
Wogóle jak można tak pisać? Okaleczają język polski.
Wogóle (ale to w sumie nie jest związane z tematem) skąd się wzięłam moda na takie pisanie?
« Ostatnia zmiana: 29 Styczeń 2010 r. 14:44:43 wysłana przez Alex »
"Chodźcie i weźcie mnie.
Skopcie. Potnijcie. Zgwałćcie.
Byle mnie ktoś dotknął, z dowolnym uczuciem.
Nawet nienawiść jest lepsza od obojętności" Johanna Nilsson

Offline Christine_Daae

• Użytkownik
« Odpowiedź #32 dnia: 29 Styczeń 2010 r. 14:25:53 »
No ale ja po ichniemu to napisałam:D to pomyśl, ile ja musiałam się nacierpieć, żeby napisać:D
Kurde, ja już w gimnazjum miałam takie.... w staniczku na łóżeczku....chłopak z łapką pod bluzeczką...

Offline Nadotka

• Użytkownik
  • nie jesteś sam, nawet jeśli boisz się..
« Odpowiedź #33 dnia: 29 Styczeń 2010 r. 17:11:41 »
Właśnie coś takiego też mnie denerwuje. Tego się w ogóle przeczytać nie da, nie wiem, czemu mają służyć takie komentarze. Tzn. naśladowanie języka małego dziecka ;-) Ja czasami w taki sposób gadam z kotem;p
"Musisz strzec się pesymizmu, radosna natura jest wielkim dobrodziejstwem." bł.Jan XXIII
...w niedzielę skrzydła swoje weź, na wielką górę z nim wejdź i leeeeć...

Offline Becia

• Użytkownik
  • cause everybody knows, she's a femme fatale
« Odpowiedź #34 dnia: 29 Styczeń 2010 r. 21:52:14 »
-
« Ostatnia zmiana: 24 Lipiec 2011 r. 21:39:36 wysłana przez Becia »

Offline wróżka zębuszka

• Użytkownik
  • według zasady carpe diem - chwytam karpia
« Odpowiedź #35 dnia: 29 Styczeń 2010 r. 21:56:53 »
A mnie to wszystko nie irytuje. To ich sprawa ich życie.
Ale wciąż całość tej sytuacji począwszy od komci po nagie zdjęcia - ZADZIWIA. Czy współczesne nastolatki faktycznie są takie głupie, czy też na takie się kreują (czego jeszcze bardziej nie pojmuję, bo niby po co kreować się na debila)?
nie ma końca ten stan, nie zasypia się nam byle gdzie
ścianom bliżej do ścian sufit niżej niż gdzie przedwczoraj był
nie mogę dziś wstać

za ciasno dla słów by mogły znaczyć co chcą
za ciemno dla głów.

Offline Christine_Daae

• Użytkownik
« Odpowiedź #36 dnia: 29 Styczeń 2010 r. 22:06:55 »
A ciekawe co będzie, jak ktoś z rodziny lub nauczycieli znajdzie;P

Offline Klaudia18

• Użytkownik
  • oto para idealna-on Amor, ona amoralna
« Odpowiedź #37 dnia: 30 Styczeń 2010 r. 10:14:45 »
Czy współczesne nastolatki faktycznie są takie głupie, czy też na takie się kreują (czego jeszcze bardziej nie pojmuję, bo niby po co kreować się na debila)?

Nie kreują się, naprawdę są głupie.
Jesień to wstęp do podsumowań
Czy było to co miało być od nowa
Jesień jest wtedy gdy myśli zmienia
Tęsknota za czymś czego nie ma.

http://www.karmimypsiaki.pl

http://tablica.pl/nakarm-psa/

Offline Dianaa =)

• Użytkownik
« Odpowiedź #38 dnia: 30 Styczeń 2010 r. 12:20:04 »
Te półnagie fotki to nic. Przypomniało mi się, jak swego czasu chłopak mojej koleżanki wstawił jej nagie zdjęcie na swój profil na fotce.  ;D Nie muszę dodawać, że widzieli to wszyscy nauczyciele, wszyscy jej znajomi. Jak widać nie tylko dziewczyny są głupie. Aha, jakby tego było mało, w momencie, kiedy ta fotka wyszła na światło dzienne, dziewczyna była w ciąży, więc i tak wytykano ją palcami.

Offline wróżka zębuszka

• Użytkownik
« Odpowiedź #39 dnia: 30 Styczeń 2010 r. 12:26:53 »
Nie kreują się, naprawdę są głupie.
A wiesz, że to w dużej mierze przyszłość naszego narodu? kiepsko to widzę w takim wypadku \m/
« Ostatnia zmiana: 30 Styczeń 2010 r. 12:53:58 wysłana przez wróżka zębuszka »
nie mogę dziś wstać

za ciemno dla głów.

Offline Klaudia18

• Użytkownik
« Odpowiedź #40 dnia: 30 Styczeń 2010 r. 13:10:20 »
A wiesz, że to w dużej mierze przyszłość naszego narodu? kiepsko to widzę w takim wypadku \m/

Wiem. Ogólnie zastanawiam się też czasem, jak np. one wychowają swoje dzieci. Ale, nie zachowujmy się jak marudzące baby, nie wszystkie dziewczyny takie są, gorąco wierzę, że takie niunie to margines, wąski margines, że na ogół to co prezentują sobą jest wyśmiewane/potępiane przez 'normalnych' ludzi i ogółem - nie będzie tak źle ;-)

Mam taką nadzieję przynajmniej.

Offline wróżka zębuszka

• Użytkownik
« Odpowiedź #41 dnia: 30 Styczeń 2010 r. 13:17:57 »
Mam taką nadzieję przynajmniej.
ja też  :)
choć strzelanie sobie 'slitaśnych foteczek' przez Kaczyńskiego, byłoby nie powiem - interesujące... (ale przez jeden dzień).

ciekawi mnie też to co było wcześniej wspominane, jak reagują rodzice, nauczyciele, ciotki, babcie itp. itd. gdy zobaczą takie 'foteczki' w internecie.
nie mogę dziś wstać

za ciemno dla głów.

Offline Tęcza

• Użytkownik
« Odpowiedź #42 dnia: 30 Styczeń 2010 r. 13:51:44 »
W moim gimnazjum była kiedyś podobna sytuacja... Pewna dziewczyna (15-letnia) wystawiła swoje dość odważne zdjęcia na fotkę. Nie były to całkiem rozebrane zdjęcia, ale ta dziewczyna miała na sobie taki komplecik: króciutką spódniczkę (długości szortów) i do tego sam stanik. Wsystko było w różowo-czarną kratkę. Do tego założyła różowe kozaki... Strój ten zakupiła gdzieś w internecie, nie pamiętam strony, ale odwiedziłam ją wtedy i widziałam wiele kompletów w tym stylu: stroje policjantek, pielęgniarek. Generalnie ubrania jak dla prostytutki. Pewnego dnia chłopaki z mojej klasy weszli na fotkę tej dziewczyny na informatyce i nauczyciel widział te zdjęcia. Zero reakcji, jakiegokolwiek zażenowania. Kazał tylko chłopakom zamknąć stronę. Podobno wszyscy nauczyciele widzieli te zdjęcia, nawet jeśli myśleli o niej źle, to nie okazywali tego, ta dziewczyna miała wzorowe zachowanie i świadectwo z paskiem.

Reakcja rodziców na takie zdjęcia hmmm... Przecież gdybym miała córkę i ona zamieszczałaby takie zdjęcia w internecie, to nie wiem co bym jej zrobiła. Odcięcie internetu, szlaban na wychodzenie z domu? I to wydaje mi się zbyt łagodną karą.
« Ostatnia zmiana: 30 Styczeń 2010 r. 13:55:07 wysłana przez Tęcza »
"Nigdy nie odkładaj do jutra przyjemności, którą możesz mieć dzisiaj."  Aldous Huxley

Offline rashda hard

• Użytkownik
  • ty lebiodo!
    • holly shit!
« Odpowiedź #43 dnia: 30 Styczeń 2010 r. 21:46:09 »
ja ostatnio doszłam do wniosków, ze  to przez brak autorytetów szuka się autorytetów samemu, a że zdecydowana większość nie tylko nastolatków, ale całego społeczeństwa nie lubi się wysilać, szczególnie jeśli chodzi o wysiłek umysłowy, to zaczyna naśladować coś co jest najbardziej popularne i co naśladować najłatwiej.

Młodzi panowie udowadniają to przez przemoc i seks, a młode panie przez wulgarność i seks. Obie grupy cechują się dodatkowo niezmiernie wysokim poziomem głupoty.
Shenzi Marie Predatora Vendetta Jacquelina Hyena

www.hollyshit.pl
http://www.rashda.digart.pl - więcej mojego

Offline kryptonite

• Użytkownik
  • Love me, when I'm gone...
« Odpowiedź #44 dnia: 31 Styczeń 2010 r. 13:44:34 »
Uważam coś takiego za głupotę. Zwykle robią to 13-latki, które uważają się za dorosłe i chcą jak najszybciej znaleść sobie chłopaka. Na szczęście moja młodsza siostra aż tak głupia nie jest ;)

takie fotki kojarzą mi się z różnymi aferami z udziałem m.in. Vannesy Hugdens czy Miley Cyrus. Dzięki temu zyskały rozgłos.
I want to get away, I want to fly away, YEAH!!!

Offline kleos

• Użytkownik
  • nie przestanę być zmysłową złośnicą
« Odpowiedź #45 dnia: 31 Styczeń 2010 r. 20:18:12 »
Cytat: wróżka zębuszka

Tak sądzisz? Wiesz, ja bym nie uogólniała. Tak można ocenić wszystko, ale czy rzeczywiście będzie to trafna ocena? ;p
"Nieszczęśliwy, kto próżno o wzajemność woła,
 Nieszczęśliwszy jest, kogo próżne serce nudzi,
 Lecz ten u mnie ze wszystkich nieszczęśliwszy ludzi,
 Kto nie kocha, że kochał, zapomnieć nie zdoła."

Adam Mickiewicz

ironia mym życiem, moją częścią, moją skałą

Offline wróżka zębuszka

• Użytkownik
« Odpowiedź #46 dnia: 31 Styczeń 2010 r. 23:14:32 »
Tak sądzisz? Wiesz, ja bym nie uogólniała. Tak można ocenić wszystko, ale czy rzeczywiście będzie to trafna ocena?
Ale o co dokładniej Ci chodzi, bo nie do końca rozumiem?  ::)
nie mogę dziś wstać

za ciemno dla głów.

Offline LosAndziosxD

• Moderator
  • Nie piję alkoholu i jem tylko kaszę.
    • Dziennikarskie miejsce.
« Odpowiedź #47 dnia: 03 Luty 2010 r. 16:28:40 »
Nie wiem po co rozwodzić się nad idiotkami.
Wierzę tylko w siebie.
Młodość. Miłość. Muzyka. Sport. Życie.
'Tell mommy I'm sorry, this life is a party, I'm never growing up ; )

Offline Dianaa =)

• Użytkownik
« Odpowiedź #48 dnia: 03 Luty 2010 r. 16:36:56 »
Żebyśmy sobie udowodniły, że jesteśmy fajniejsze może.

Offline LosAndziosxD

• Moderator
  • Nie piję alkoholu i jem tylko kaszę.
    • Dziennikarskie miejsce.
« Odpowiedź #49 dnia: 04 Luty 2010 r. 21:34:50 »
Nie no, nie chodzi o to, po prostu jest jeden powód, dlaczego dziewczyny wstawiają takie zdjęcia - są głupie. Trzeba dokładać do tego jakąś ideologię? Często wydaje im się, że "profesjonalna sesja fotograficzna" to kilka fotek z cyfrówki, obróbka na sepię lub biel i czerń i wyretuszowanie. Pozory sztuki.

Sama nie spotkałam się jeszcze z takimi fotkami na żadnym portalu... Naprawdę :-P

Znam jednak następujące sytuacje. Moja dobra koleżanka ma chłopaka, do którego jego znajome często przesyłają różne "gorące fotki". Wiem, że 3 dziewczyny - nasze znajome - wysyłały do niego zdjęcia w bieliźnie, a czasem, tak jak pisała wróżka, najważniejsze części zakrywały dłońmi/palcami. Jedna z tych dziewczyn była kiedyś związana z tym chłopakiem, ale pozostałe dwie to jego zwykłe koleżanki. Pytam się - jaką idiotką trzeba być, żeby robić coś takiego? Przecież z takimi zdjęciami ktoś może zrobić wszystko, co mu się żywnie podoba! Jak widać są odważne :]
Wierzę tylko w siebie.
Młodość. Miłość. Muzyka. Sport. Życie.
'Tell mommy I'm sorry, this life is a party, I'm never growing up ; )

Offline misty-girl

• Użytkownik
  • simply because.
« Odpowiedź #50 dnia: 04 Luty 2010 r. 21:43:10 »
Jak widać są odważne :]
Raczej naiwne :P
Swoją drogą, wkurzyłabym się ostro na całe towarzystwo na miejscu Twojej koleżanki- panny bym opieprzyła za wysyłanie takich fotek, a chłopaka, że sam tego nie załatwił :P
so take a look at me now
since I told you it's over.

Offline niut

• Użytkownik
  • dupazyzol
    • ja
« Odpowiedź #51 dnia: 27 Luty 2010 r. 04:18:30 »
-Pamietam jak majac piec lat wymiatalam na pececie w Craiole.
-Jak mialam dziesiec lat postrach sial dzwiek modemu podczas polaczenia z internetem [mam starsze rodzenstwo], kiedy rachunki za telefon wynosily 2000zl.
-Potem zobaczylam, ze przez internet mozna rozmawiac i ogólnie tego fenomenu nie ogarnialam, wiec szlam grac w klasy na podwórku.
-Po jakims czasie zobaczylam nawet slowo 'sp......laj' na monitorze o czym [z dreszczami na ciele] opowiadalam dzieciakom z okolicy jak raz w klasy przegralam i chcialam odwrócic od tego uwage. Wszyscy sie podjarali.
-W 4. kl. podstawówki mialam napisac referat o pierwotniakach. Poszlam do kafejki internetowej, bo podobno 'w internecie mozna znalezc wiecej niz w encyklopedii'. Skonczylam na czacie, bo byl na tej stronie 'co mi wyskoczyla', a nie wiedzialam jak sie zabrac do szukania informacji.
-Kilka lat pózniej dowiedzialam sie, ze istnieje mozliwosc umieszczania zdjec w internecie. Kulawo mi to szlo, bo wymagalo komórki z opcja wysylania emaili [dluga historia].
-Majac lat ok. 14 natknelam sie na fotke.pl, ale szybko stamtad poszlam, bo nie wiedzialam o co w tym chodzi [nie moje klimaty].
-Dwa lata pozniej tam wrócilam i wiedzialam o co chodzi. Siara, wiem.
-Pojawialy sie tam nawet glupie zdjecia opalonych ludzi.
-Pózniej przyszlo piractwo.
-Potem totalne olanie innych zródel informacji niz internet.
-Potem uzaleznienie od internetu.
-Potem uzalenienie przeszlo.
-2 lata pózniej przyszlo liceum, gdzie nie uznawano pracy innej niz na komputerze.
-Zaczelo sie przerabianie zdjec.
-I ...... NASZA KLASA!.....
-W krókim czasie nk osiagnela duzo wieksza popularnosc niz smierdzaca fotka. I nawet ogarnialam wstepne zalozenie tego portalu. Jakies odnajdywanie znajomych ze szkoly czy cos w ten desen... Jakos tak mi sie kojarzy.
-No, ale zalozenia piekne nie wypalily [jak w komunizmie].

To taki zarys ogólny. Kazdy z tych punktów mnie zdumiewal na swój sposób. Jednak w miare uplywu czasu zdumiewalo mnie to wszystko coraz mniej. W zasadzie to ostatni punkt nie zdziwil mnie juz wcale a wcale. Takie rzeczy staly sie przesadnie OCZYWISTE. [az dziwne, ze sa takie tematy na forum].
Internet rosnie w sile wciaz i wciaz. Coraz wiecej jego swiadomych [ej no sory, ja majac 10 czy 11 lat naprawde go nie ogarnialam, dzisiejszy 11latek hakuje], wiec coraz wiecej odwaznych. Portale spolecznosciowo-komercyjno-towarzyskie [do któych teraz zalicza sie nk] to swietny sposób na dowartosciowanie sie. Przedtem trzeba bylo ROZMAWIAC z drugim czlowiekiem. Ej wez, jaka siara.
Teraz wystarczy poswiecic dupa do obiektywu [ustawionego na 'auto' i samowyzwalacz, ewentualnie 'z raczki'], wystawic zdjecie na nk w ciagu 3 nanosekund i obserwowac jak panowie co sie barami do szafy by nie zmiescili, a mózgiem mogliby grac w ping ponga albo panie tego samego pokroju co autorki takich zdjec komentuja na temat 'slicznosci' zdjecia w którym zwykle najbardziej sliczne jes brudne lustro albo jakis tam mistrz drugiego planu co sobie spokojnie kima albo stoi goly w tle, nieswiadomy intrygi.
Takie rzeczy robia sie standardem dlatego sa zjawiskiem coraz bardziej powszechnym, a jak juz mówilam, internet juz nie jest dostepem do informacji tylko aternatywnym swiatem wielu ludzi.

Nawet mi takich lasek nie szkoda. Czasami w ramach taniej rozrywki urzadzamy z kolezanka zawody, która znajdzie bardziej zenadny egzemplarz. Mozna sie posmiac.

-----
sie rozpisalam... ale bajera mi sie wkrecila ^^

'Kto się rozczarowuje wolnością, ten ją zdradza i sam sobie wystawia świadectwo skretynienia.'

Offline tekknoboy

• Forumowy przystojniak
  • graj pieknie - nigdy nie dorastaj!
« Odpowiedź #52 dnia: 28 Luty 2010 r. 17:53:31 »
TAKIE dziewczyny były, są i będą.
Pół- ale też te całkiem nagie zdjęcia będą się pojawiały, bo ONE nie widzą w tym nic złego. Wydaj mi się, że nie są w stanie pojąć "naszego dziwnego podejścia do sprawy". Przecież ona ślicznie wyszła, do tego 4h obrabiała to zdjęcie a ktoś jej pisze, że to dziecinne, debilne, że są puste i chcą tylko oklasku oraz popularności.
W przeszłości było lepiej, nie zauważaliśmy TEGO typu osób w tak dużym stopniu, kiedy internet nie determinował całego naszego życia. Właśnie to jest różnica - to nie jest nagle bardzije powszechne zjawisko niż kiedyś. Teraz jest po prostu łatwiejsze do osiągnięcia, opublikowania swojego dzieła (aparat to nie jest wielki koszt, a w razie czego to każda nowoczesna komórka jest w niego wyposażona. O internecie nie wspomnę, bo do niego chyba każdy ma przynajmniej pośredni dostęp).

A odbiegając trochę od tematu.
Najlepsze jest to, że autorzy mimo odbiegania od naszego standardowego postrzegania "zwykłej osoby" marzą o dzieciach i szczęśliwej rodzinie.
Ciekawe też jak bardzo niekulturalnie wyrażają się o bardziej zaawansowanych koleżankach - znaczy się kurew.

Offline Klaudia18

• Użytkownik
« Odpowiedź #53 dnia: 13 Marzec 2010 r. 19:12:52 »
Niedawno zobaczyłam, że jedna z dziewczyny z mojej grupy ma na nk mocno wyzywające zdjęcia, dużo nagości, kozaczki na szpileczkach, kuse bluzeczki, spódniczki, no wiecie sami, sam seks i powab.

Przyznam, że byłam ciekawa, jakie ma zdjęcia, bo jest cholernie atrakcyjną dziewczyną - typ modelki, nogi do nieba, pełny makijaż, pełny biust :p . No po prostu - jest atrakcyjna i potrafi to pokazać. W sumie to nawet miło na nią spojrzeć, bo nie jest to typ plastikowej lalki z wyglądu, tak żebyś zastananawiała się, 'czy to żyje' ;D

No, ale zdjęcia ma bardzo prowokacyjne. Średnio ją prezentujące jako osobę, choć z tego, co ją poznałam, naprawdę nie jest to jakiś tępy plastik, jest miła, sympatyczna, z poczuciem humoru. Po prostu widać lubi pokazywać swoje wdzięki, a nie trzymać je tylko dla siebie ;) (czyli takie ciągoty ekshibicjonistyczne zapewne, podawane zresztą tu w tym temacie jako jeden z powodów robienia sobie przez dziewczyn takich fotek).

No, ale do czego zmierzam. Dziewczyny jej nienawidzą. Temat jej fotek jest tematem głównym, śmichy-chichy itd.
Z tego wniosek - dziewczyny nie lubią dziewczyn, które się obnażają :D
Ciekawe, ile w tym tak po cichu zazdrości? Że dziewczyna jest naprawdę superatrakcyjna i my nigdy takich nóg mieć nie będziemy? :p
A może ani odrobiny zazdrości nie ma, tylko po prostu czysta niechęć do dziewczyny za to, że zamieszcza takie swoje zdjęcia.

Jeszcze tak wspomnę, że ma chłopaka i widać mu nie przeszkadza, że pod jej zdjęciami jest kilka stron komentarzy od mniej lub bardziej napalonych facetów. Gdzieś w tym gąszczu można znaleźć i jego ''słodko, kochanie :*** ''

:p
« Ostatnia zmiana: 13 Marzec 2010 r. 19:14:31 wysłana przez Klaudia18 »

Offline sollve

• Użytkownik
  • Mine tåror er ei grimme Med gråte kann eg ikkje vi
« Odpowiedź #54 dnia: 26 Marzec 2010 r. 21:19:25 »
A ja wam powiem tak. Sama mam zdjęcia z dekoltami, i takie ubieram bo lubię. Czuję sie wtedy pewna siebie, i uważam, że jak kobieta ma co pokazać to moze. (ale w granicach rozsądku). Jest różnica pomiędzy nagim zdjęciem a zdjęciem z klasą. Znam pannę, która zrobiła sobie profesjonalną sesje w dżinsach i samej marynarce, pod spodem bez stanika i tylko lekko zakrywa. Ale zdjecie pomimo zabarwienia erotycznego jest dziełem sztuki. I wcale nie napawa złymi emocjami. Jednak NIGDY nie dodałabym zdjecia nagiego na takich portalach. Dla mnie to żenada. Albo wyjść w majtkach na miasto.
U mnie w klasie jest dziewczyna, która na wf ubiera spodenki dla dziewczynki z podstawówki, i wyłażą jej pośladki. Tak, tak. A wszyscy sie z niej śmieją. dziewczyny twierdzą, że ubrana jak do burdelu, a chłopaki sie z niej po prostu Śmieją. Chociaż patrzą to maja zdanie o niej jako o puszczalskiej. I chociaż dziewczyna ma spoko charakter, to niestety opinie zszarganą.
Soli bleikna eit siste ord
Hjarta ditt flaut i bold
Hav og himmel sei meg då
Kva gjer eg no

Offline Kazjenka

• Użytkownik
    • Jeśli chcesz czytać mnie nadal....
« Odpowiedź #55 dnia: 06 Listopad 2010 r. 16:21:09 »
Z nagim zdjęciem na portalu społecznościowym spotykam się rzadko. Znajoma znajomego jako zdjęcie główne miała fotkę, na której nie miała żadnego ubrania, ale nogami zasłoniła biust i krocze. Stanowiło to niezły kontrast z jej opisem o sobie: żeby nie kopiować jej zdjęć, że nie prowadzi jednoosobowej agencji towarzyskiej, więc na pewno nikomu na niemoralną propozycję nie odpisze. Przy zdjęciu szczęka mi opadła, po przeczytaniu opisu zaczęłam się śmiać.

Takie zdjęcia w sumie mi nie przeszkadzają. No, chyba że dziewczyna prezentuje tylko swoje krocze, a chłopak genitalia - to już niesmaczne (no, w sumie raz widziałam takie zdjęcie na głównej "ostatnio dodane zdjęcie" na nk) i kwalifikuje się do zgłoszenia nadużycia. Poza tym takie zdjęcia mnie dziwią i bawią. Choć pewnie gdybym była matką i moje dziecko natknęłoby się (lub mogłoby się natknąć) na nagie zdjęcie, to stałabym się oburzonym stróżem moralności :P. Ale te dziewczyny w zasadzie nikomu krzywdy nie robią. Najwyżej sobie, gdyby te zdjęcia zobaczył nauczyciel, rodzic czy potencjalny pracodawca. Bo o konsekwencjach w gimnazjum czy liceum na pewno nie myślą.

Z czego to wynika? Mnie się wydaje, że z kompleksów, dla przecukrzonych komentarzy. Kiedyś pod zwyczajnym zdjęciem koleżanki napisałam, że zdjęcie trochę niewyraźne, ale ładnie się uśmiecha. Koleżanka skasowała mój komentarz, a nie jest nastolatką. Nikt nie lubi patologicznie szczerych lub krytykujących  ::), a tacy ludzie są nieliczni, to wszystko można zrzucić na karb zazdrości.
Zajrzę tu czasem, szukając inspiracji. Nie róbcie więc sobie nadziei, widząc ostatnią aktywność.
Chcecie ze mną popisać? Dane kontaktowe w profilu.

Offline karmelowna

• Użytkownik
« Odpowiedź #56 dnia: 07 Listopad 2010 r. 16:34:35 »
akty to też sztuka. części ciała ludzkiego są piękne i dobrze, że nie boją się ich eksponować - takie jest moje zdanie  ;D

© Agencja Wydawnicza AGA-PRESS | Modyfikacje Agencja Interaktywna Mindscape | SMF 2.0.4 | SMF © 2013, Simple Machines .