Autor Wątek: sposób na większe usta:)  (Przeczytany 9031 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marta2908

• Użytkownik
sposób na większe usta:)
« dnia: 23 Styczeń 2009 r. 22:17:38 »
Czy znacie sposoby na to by usta wydawały się większe i pełniejsze? ostatnio koleżanka powiedziała żeby myc je szczoteczką do zębów , nie sądzę żeby to była prawda. a jak Wy myślicie?
Bo istniejemy tylko o tyle, o ile nasze serca biją w innych.

Offline mojusia

• Użytkownik
Odp: sposób na większe usta:)
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Styczeń 2009 r. 22:23:19 »
Czy znacie sposoby na to by usta wydawały się większe i pełniejsze? ostatnio koleżanka powiedziała żeby myc je szczoteczką do zębów , nie sądzę żeby to była prawda. a jak Wy myślicie?

Podobno tak, ale to tylko krótkotrwały efekt wynikający z pobudzenia krążenia w wargach.
Na rynku jest pełno błyszczyków, które powiększają optycznie usta. Niestety innych sposóbów nie znam ;)

Offline misty-girl

• Użytkownik
  • simply because.
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Styczeń 2009 r. 22:45:31 »
To prawda, co mówi Mojusia. Najlepsze są błyszczyki, a tych jest do wyboru, do koloru. Osobiście polecam Miss Sporty- Fabulous Gloss (używam bezbarwnej) i Fabulous Sorbet (kolor Lily, zapach wiśniowy). Niedrogie, a bardzo fajne są.
Trwałą metodą jest wypełnianie silikonem czy innymi chemikaliami, ale to raczej nie w naszym wieku ;)

(tutaj były treści niezwiązane z tematem, ale Użytkowniczka sama go usunęła, ponieważ, cytuję: "z dupą się nie gada", koniec cytatu).
« Ostatnia zmiana: 24 Styczeń 2009 r. 01:30:10 wysłana przez misty-girl »
so take a look at me now
since I told you it's over.

Offline *Asia*

• Użytkownik
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Styczeń 2009 r. 22:50:52 »
a ze szczoteczką, to fakt, tylko efekt krótkotrwały a najlepsze błyszczyki powiekszające usta to moim zdaniem te "na bazie" olejku jojoba.

Offline mojusia

• Użytkownik
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Styczeń 2009 r. 23:51:37 »
Podobno pomaga też nałożenie na środek dolnej wargi błyszczyka o nieco jaśniejszym odcieniu, niż ten nałożony na całe usta. ;)

Offline netgirl

• Moderator
  • /Przybyłam z Północy siać chaos i zniszczenie/
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Styczeń 2009 r. 12:10:32 »
Podobno pomaga też nałożenie na środek dolnej wargi błyszczyka o nieco jaśniejszym odcieniu, niż ten nałożony na całe usta. ;)

Prawda.
Jak komuś bardzo zależy to polecam się bawić w trzy[dwie] szminki i błyszczyk bezbarwny.
Szminki muszą mieć trzy odcienie jednego koloru.
Od zewnętrznych kącików nakładamy najciemniejsze kolory,aż do jasnej kropki na środku warg i tą kropkę pokrywamy jasnym błyszczykiem.

Pomaga też przygryzanie warg przed malowaniem ;)

Offline Marta2908

• Użytkownik
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Styczeń 2009 r. 12:14:09 »
Trwałą metodą jest wypełnianie silikonem czy innymi chemikaliami, ale to raczej nie w naszym wieku ;)
tego to chyba w późniejszym wieku też bym nie spróbowała:)

. Osobiście polecam Miss Sporty- Fabulous Gloss (używam bezbarwnej) i Fabulous Sorbet (kolor Lily, zapach wiśniowy). Niedrogie, a bardzo fajne są.
dziękuje za dokładne wskazanie:) na pewno spróbuje ich użyć, zobaczę jaki będzie efekt:)
Bo istniejemy tylko o tyle, o ile nasze serca biją w innych.

Offline Marthuś

• Użytkownik
  • just don't look back
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Styczeń 2009 r. 11:12:33 »
i jak się ma dosyć wąskie usta, to powinno się raczej postawić na jasne odcienie szminek czy błyszczyków
o tej metodzie ze szczoteczką też słyszałam, ale to taki raczej krótkotrwały efekt
Hapiness is a mood, not a destination.

Offline misty-girl

• Użytkownik
  • simply because.
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Styczeń 2009 r. 19:49:22 »
Ja wypróbowałam już kilka opcji i, jak dla mnie, najlepszy jest bezbarwny, mocno połyskliwy błyszczyk, ale bez żadnych brokatów i innych udziwnień. Usta się ładnie mienią, wyglądają całkiem naturalnie i się tak bardzo nie sklejają, a efekt pełności jest jak najbardziej osiągnięty :)
so take a look at me now
since I told you it's over.

Offline Kazjenka

• Użytkownik
    • Jeśli chcesz czytać mnie nadal....
« Odpowiedź #9 dnia: 29 Styczeń 2009 r. 18:10:33 »
Pomadka Max Factor Lipfinity Color & Gloss: jej nakładanie składa się z dwóch kroków, między którymi jest minuta przerwy. Kupiona na allegro.pl przez moją mamę, daje efekty - dziś rano kolega mi powiedział, że mam takie duże usta :D.
Zajrzę tu czasem, szukając inspiracji. Nie róbcie więc sobie nadziei, widząc ostatnią aktywność.
Chcecie ze mną popisać? Dane kontaktowe w profilu.

© Agencja Wydawnicza AGA-PRESS | Modyfikacje Agencja Interaktywna Mindscape | SMF 2.0.4 | SMF © 2013, Simple Machines .