Autor Wątek: fizyczne objawy zakochania  (Przeczytany 52875 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

avjaline

• Gość
fizyczne objawy zakochania
« dnia: 03 Grudzień 2006 r. 21:20:46 »
niom? jak poznac u tej drugiej osoby ze podobamy sie jej?? Niby takie proste a ja to nigdy nie wiem... :?:

Offline briken_miken

• Użytkownik
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Grudzień 2006 r. 23:17:10 »
hehe ;-)

1. jak stoicie razem w kółeczku, to zobacz czy ma stopę skierowaną w Twoim kierunku

2. zauważ, czy odwraca się, gdy ktoś woła na korytarzu Twoje imię

3. czy podnosi głos, gdy akurat przychodzisz (wcześniej mówił cicho, a jak zauważa Ciebie to głośniej).

4. czy zachowuje się jakoś dziwnie gdy z Tobą rozmawia (obłęd w oczach, zaniepokojenie, roztargnienie)

;-) wredny jezdem :D
#1071; побачу в останнє фiльм
Для людей без снiв

Offline Malutka87

• Użytkownik
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Grudzień 2006 r. 23:39:39 »
Cytat: "briken_miken"
hehe ;-)

;-) wredny jezdem :D

haha!! wcale nie taki wredny jesteś Briken...To typowe przykłady książkowe  :D z mowy ciała :)
Odpowiadając na pytanie autorki tematu, to hmm... myślę, że na każdym inaczej widać (lub nie) objawy zakochania :wink:  Ja np się rumienię :oops:  :oops:  :oops:  gdy rozmawiam z moim "obiektem" uczuć :twisted:  serducho bije mi o wiele szybciej niż normalnie(bo adrenalina wzrasta :D ) Oprócz tego zauroczenie można zauważyć po spojrzeniu 8)  (jak ktoś wodzi za Tobą wzrokiem, lub ma tzw"maślane oczy" lub mu się "błyszczą" oczy).
Jest dużo takich sygnałków, ale głównie widzą je wszyscy oprócz tego kto ma je zauważyć :wink: [/url]

Offline Sewcio

• Użytkownik
  • DAŁEM SOBIE TROCHE CZASU!
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Grudzień 2006 r. 23:45:35 »
Masz racje wszyscy procz tego kto ma a objawy poczekaj az ktos zapyta sie ciebie co o tej osobie sadzisz i czy ci sie podoba :) najstarszy sposob
Działalność tym czasowo zawieszona.

Offline classic

• Użytkownik
  • säg inte mer nu, berätta ingenting.
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Grudzień 2006 r. 23:56:24 »
3. czy podnosi głos, gdy akurat przychodzisz (wcześniej mówił cicho, a jak zauważa Ciebie to głośniej).

To nie takie głupie i na początku myślę, że to chyba najbardziej, żeby zwrócić uwagę, tak po prostu. A potem to już chyba zależy od osoby.
uwielbiam andrzeja poniedzielskiego
jag älskar göteborg
najpierw chcesz być fizykiem, potem inżynierem budowlanym i psychiatrą, a w końcu i tak lądujesz na filologii.

Offline briken_miken

• Użytkownik
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Grudzień 2006 r. 00:06:30 »
z jakiej mowy ciała, Malutka, ja to znam z autopsji ;-))

tylko, że do dzisiaj nie umiem robić maślanych oczu, choć próbuję ;-(( ale mi nie wychodzi, na każdego patrzę tym samym, beznamiętnym i znudzonym wzrokiem XIX wiecznego urzędnika :D
Для людей без снiв

Offline Christine_Daae

• Użytkownik
  • Jestem strasznikiem tych miejsc....
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Grudzień 2006 r. 08:11:12 »
...albo po prostu tak niby przypadkowo niby to z jakiejs okazji Cie przytula;-P

ja pamiętam to sciskanie sie z TTWZB,ale my jestesmy tylko kumplami jak sie kto pytal;-P Smieszni bylismy ,nie ma co;-P
"kobiety nie trzeba pilnowac. Trzeba tylko sprawić ,by nie chciała odejść" ;)

dewa

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Grudzień 2006 r. 09:18:23 »
właśnie oczy...głęboki spojrzenie  i dziwnie nieduża ogległóść między osobami...tak to u mnie wygląda.

Offline classic

• Użytkownik
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Grudzień 2006 r. 11:07:53 »
Ja tam sobie "maślanych oczu" dobrze nie kojarzę i jakoś nie chciałabym, żeby ktoś tak na mnie patrzył ; )

Ale ja jestem dziwna ; )
jag älskar göteborg
najpierw chcesz być fizykiem, potem inżynierem budowlanym i psychiatrą, a w końcu i tak lądujesz na filologii.

NaVi

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Grudzień 2006 r. 15:39:34 »

do dzisiaj nie umiem robić maślanych oczu, choć próbuję ;-(( ale mi nie wychodzi, na każdego patrzę tym samym, beznamiętnym i znudzonym wzrokiem XIX wiecznego urzędnika :D

Dokładnie jak mój chłopak :D Gdyby mi nie wyznał to w życiu bym się nie skapowała, że on coś do mnie ;) A jednak nie każdy potrafi.

Offline netgirl

• Moderator
  • /Przybyłam z Północy siać chaos i zniszczenie/
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Grudzień 2006 r. 16:03:44 »
1. jak stoicie razem w kółeczku, to zobacz czy ma stopę skierowaną w Twoim kierunku

Że tak się spytam.. analogicznie myśląc : jeśli to prawa stopa to już nienawiść?  8)

Offline classic

• Użytkownik
« Odpowiedź #11 dnia: 04 Grudzień 2006 r. 17:10:17 »

briken, czy to
też znasz z autopsji? Chciałabym to sobie wyobrazić, ale to przechodzi moje wyobrażenia :p
jag älskar göteborg

Offline kaśQ

• Moderator
  • Chroń swój entuzjazm przed sceptycyzmem innych.
« Odpowiedź #12 dnia: 04 Grudzień 2006 r. 18:09:24 »

Czytałam o tym.  :wink:  Mam taką dość grubą książkę o mowie ciała, o takich rzeczach też coś tam było. Niektóre z nich można rzeczywiście dostrzec w życiu codziennym, a niektóre wydają się absurdalne, no ale cóż, każdy jest inny i inaczej wyraża swoje zainteresowanie tą drugą osobą.
Jak dla mnie osobiście, ważna jest kwestia oczu. Jeżeli dana osoba rozmawia z Tobą i długo patrzy w Twoje oczy, to już coś, bo generalnie to nie patrzy się non stop w oczy rozmówcy podczas pogawędki (może przez 30% czasu, gdzieś o tym czytałam). Poza tym, można przyłapać kogoś, że patrzy na Ciebie, a gdy Ty spojrzysz na tę osobę, ona odwraca wzrok (zapewne jakiś nieśmiałek ;)).
Na razie tylko tyle przychodzi mi do głowy, ale jak coś wymyślę, dopiszę. No i jak znajdę czas, mogę coś przeszperać w tej książce.

Offline classic

• Użytkownik
« Odpowiedź #13 dnia: 04 Grudzień 2006 r. 18:20:24 »
Dobra, ja jestem lewa w takich sprawach :p Może się przynajmniej czegoś nauczę ; )
jag älskar göteborg

Offline briken_miken

• Użytkownik
« Odpowiedź #14 dnia: 04 Grudzień 2006 r. 20:23:55 »
Cytat: "netgirl"

Że tak się spytam.. analogicznie myśląc : jeśli to prawa stopa to już nienawiść?  8)

a wiesz, Netgirl, że to trochę głupio wychodzi z Twojej strony jeżeli wyśmiewasz już dawno potwierdzone naukowe teorie?
Mało tego - mogę się założyć, że sama bardzo często mówisz ciałem i nie zdajesz sobie z tego sprawy.

Klasyczna - tak :)
Postój jutro na korytarzu z kimś, bez myślenia o tym (ważne, żeby to robić nieświadomie), a następnie skapnij się i zobacz na swoje nogi. Jeżeli stoisz w kółku - czy nie wskazują na tą osobę, którą najbardziej lubisz, lub na tę, do której chcesz właśnie coś powiedzieć. Jeśli Twój but kieruje się gdzieś na zewnątrz, to znaczy, że masz ochotę pójść sobie. Czy nigdy nie miałaś tak, że jedną nogą jesteś w kółku, ale drugą już wychodzisz gdzieś na zewnątrz, przez co dostajesz lekkiego skrętu tułowia?

Cały problem w sprawdzeniu tego polega na tym, że trzeba się przyłapać na gorącym uczynku. Kiedy pójdziesz do kogoś gadać i będziesz pamiętać te zasady, to przyjmiesz sztuczną, neutralną postawę. Ale uwaga! Chwila zagapienia, rozgarnięcia, zapomnienia i już Twoja stopa wędruje gdzie trzeba! Zauważ jutro sama :D powodzenia! :D
Для людей без снiв

Offline Malutka87

• Użytkownik
« Odpowiedź #15 dnia: 04 Grudzień 2006 r. 21:17:07 »

tylko, że do dzisiaj nie umiem robić maślanych oczu, choć próbuję ;-(( ale mi nie wychodzi, na każdego patrzę tym samym, beznamiętnym i znudzonym wzrokiem XIX wiecznego urzędnika :D

:D Ok, ja też to znam z autopsji :wink: i z mowy ciała również :twisted:
Nie musisz próbować robić maślanych oczu-to samo wychodzi. haha! a jeśli nie wychodzi, to na pewno dajesz inne cenne wskazówki osobie, ktora Ci się podoba. Zawsze jakoś nieświadomie wysyłamy takie sygnały (oczywiscie świadomie też)  :D

PS. Nie było mnie caly dzień na forum, a proszę bardzo, jak ten temat się rozkręcił  :shock: [/i]

Offline classic

• Użytkownik
« Odpowiedź #16 dnia: 04 Grudzień 2006 r. 22:49:15 »
Klasyczna - tak :)
Postój jutro na korytarzu z kimś, bez myślenia o tym (ważne, żeby to robić nieświadomie), a następnie skapnij się i zobacz na swoje nogi. Jeżeli stoisz w kółku - czy nie wskazują na tą osobę, którą najbardziej lubisz, lub na tę, do której chcesz właśnie coś powiedzieć. Jeśli Twój but kieruje się gdzieś na zewnątrz, to znaczy, że masz ochotę pójść sobie. Czy nigdy nie miałaś tak, że jedną nogą jesteś w kółku, ale drugą już wychodzisz gdzieś na zewnątrz, przez co dostajesz lekkiego skrętu tułowia?

Cały problem w sprawdzeniu tego polega na tym, że trzeba się przyłapać na gorącym uczynku. Kiedy pójdziesz do kogoś gadać i będziesz pamiętać te zasady, to przyjmiesz sztuczną, neutralną postawę. Ale uwaga! Chwila zagapienia, rozgarnięcia, zapomnienia i już Twoja stopa wędruje gdzie trzeba! Zauważ jutro sama :D powodzenia! :D

Ależ teraz poczułam się jak u psychologa. W sumie... pewnie racja. Nie zwracam na to uwagi. Po prostu. Aż sprawdzę jutro w szkole i podzielę się wynikami. Kto by pomyślał?

PS
Klasyczna
Naprawdę mi się to podoba!
jag älskar göteborg

Offline Malutka87

• Użytkownik
« Odpowiedź #17 dnia: 04 Grudzień 2006 r. 23:03:26 »
Classic, tak jest naprawdę. Kiedyś czytałam wiele psychologicznych książek o mowie ciała. Później te opisane w książkach zachowania sprawdzałam na swoim otoczeniu :wink:

A tak na temat, to jeszcze objawami zakochania jest skrępowanie oraz radość na widok ukochanej osoby oraz to, że chcemy wyjątkowo ładnie (tzn. pięknie) wyglądać :wink: by się przypodobać. Jak coś wymyślę, to dopiszę. Zastanawia mnie to, dlaczego nie wypowiada się autorka tematu :roll:

Offline classic

• Użytkownik
« Odpowiedź #18 dnia: 04 Grudzień 2006 r. 23:05:14 »
Wystarczy, że ja błaźnię się niewiedzą w tej dziedzinie ; )
Autorka pewnie uważnie czyta : )
jag älskar göteborg

Offline kaśQ

• Moderator
  • Chroń swój entuzjazm przed sceptycyzmem innych.
« Odpowiedź #19 dnia: 05 Grudzień 2006 r. 00:35:44 »
Cytat: "classic"
Wystarczy, że ja błaźnię się niewiedzą w tej dziedzinie ; )

Niekoniecznie... Nieraz bywa tak, że w teorii dużo się wie, a w praktyce to już gorzej. Ja np. mam oko do tego by zauważyć, która kumpela komu się spodobała i na odwrót, ale poznać po chłopaku, że ja nie jestem mu obojętna, to nie potrafię. Już mi nieraz kumpele morały na ten temat prawiły.   :wink: Czasem dostrzec magiczne 'to coś' w swoim przypadku jest niełatwą sprawą.

avjaline

• Gość
« Odpowiedź #20 dnia: 07 Grudzień 2006 r. 16:23:01 »
tia... autorka teraz dopiero przeczytala bo dawno mnie juz nie bylo... ale ciekawych rzeczy sie dowiaduje... z tymi stopami tez sparwdze... moze jeszce jakies ciekawe przyklady z mowy ciala??

Offline pink!

• Użytkownik
« Odpowiedź #21 dnia: 08 Grudzień 2006 r. 21:05:14 »
A po mojej koleżance to się objawia tak - albo chodzi zdołowana i zaraża nieszczęściem wszystkich innych ( jak to było dzisiaj np.  :?  ) albo jest tak rozpromieniona, że aż podskakuje z radości. To zależy czy zakochała się szcześliwie czy wręcz odwrotnie - a zakochuje się ona baaaardzo czesto. I widać to po niej jak jasna cholerka ... Można czytać z niej jak z otwartej księgi. Tylko nigdy się nie przewie, kto teraz jest jej wybrankiem . Bo u niej to jak w kalejdoskopie.

Offline Becia

• Użytkownik
  • cause everybody knows, she's a femme fatale
Odp: fizyczne objawy zakochania
« Odpowiedź #22 dnia: 03 Luty 2009 r. 22:39:56 »
-
« Ostatnia zmiana: 04 Lipiec 2011 r. 22:41:11 wysłana przez Becia »

Offline His Infernal Majesty

• Użytkownik
  • Biegnąca z wilkami...
« Odpowiedź #23 dnia: 27 Luty 2009 r. 14:26:24 »
Oczy są zwierciadłem duszy -- stara, mądra prawda.
Gesty i ruchy mogą być nieskoordynowane, ale spojrzenie zdradza wszystko.
--rozbiegane spojrzenie, trudność w utrzymaniu kontaktu wzrokowego,nerwowe spoglądanie to w góre na rozmówcę, to w dół, na boki( niby twój rozmówca patrzy na ciebie,słucha cię, ale tak właściwie nie potrafi skoncentrować się na własnych myślach) -- zakłopotanie
-- jąkanie się przy obiekcie westchnień ( najgorszy z możliwych wariantów;)
-- kołatanie serca
--nerwowość, skok adrenaliny
-- nadmierna gadatliwość lub uporczywe milczenie
-- spocone dłonie, suchość w ustach
-- nieraz w bardziej drastycznych wypadkach;) lekkie zawroty głowy spowodowane podwyższonym ciśnieniem krwi ( uwaga ciśnieniowcy:))

Offline owca

• Użytkownik
« Odpowiedź #24 dnia: 28 Luty 2009 r. 16:52:37 »
- rumieńce kiedy obiekt wzdychań się do ciebie odezwie
- głupawy uśmieszek
- wypatrywanie na przerwach
- robieni rzeczy na jakie normalnie byś się nie odważył oczywiście w obecności tego kogoś

to zauważyłam po sobie
<><

Offline delirium_tremens

• Użytkownik
  • podaruj mi coś czego nie zdobędę sama
« Odpowiedź #25 dnia: 28 Luty 2009 r. 18:57:05 »
ledwo sypiam od października jakoś
i cały czas jestem zdenerwowana i niespokojna i smutna
[ Jaśmin lover <3 ]

co powiedzą te miasta którym niosę ogień
samotności a zresztą mniejsza o miasta dlaczego
im więcej mojego słowa tym więcej twojej ciszy

Offline Marthuś

• Użytkownik
  • just don't look back
« Odpowiedź #26 dnia: 28 Luty 2009 r. 20:08:06 »
tak porządnie zauroczona to byłam dosyć dawno, bo ze 3 lata temu.
no i u mnie to było:
- tak jak u owcy - wypatrywanie na przerwach, a jak miał akurat lekcje przy mnie to się stawało blisko sali, gdzie on miał zajęcia,
- przyspieszone bicie serca, motyle w brzuchu (chyba tylko wtedy je czułam, ani wcześniej, ani później nie pamiętam, abym ich doświadczała)
- większe dbanie o wygląd
- ciągłe myślenie o nim, zastanawianie się nad tym, czy on coś do mnie
- trudność w koncentracji (pamiętam, że wtedy czytałam Nad Niemnem i takie miałam problemy z czytaniem, że szok :P)
to chyba takie główne ;)
Hapiness is a mood, not a destination.

Offline Klaudia18

• Użytkownik
  • oto para idealna-on Amor, ona amoralna
« Odpowiedź #27 dnia: 28 Luty 2009 r. 21:18:08 »
- lekka bezsenność/ lub długa niemożność zaśnięcia
- zamyślanie się/ nieobecny wzrok przy tym-nauczyciele to zauważaja,     kurczę ;)
- rumieniec
- szybkie mówienie
- mówienie głupot ;)
- zmiany nastrojów - skrajne zmiany nastrojów
- szukanie go wzrokiem

takie oczywiste te co wyżej są raczej
« Ostatnia zmiana: 28 Luty 2009 r. 21:20:08 wysłana przez Klaudia18 »
Jesień to wstęp do podsumowań
Czy było to co miało być od nowa
Jesień jest wtedy gdy myśli zmienia
Tęsknota za czymś czego nie ma.

http://www.karmimypsiaki.pl

http://tablica.pl/nakarm-psa/

Offline owca

• Użytkownik
« Odpowiedź #28 dnia: 02 Marzec 2009 r. 20:34:00 »
zgadzam się, a jak się udaje zasnąć to się śni o nim
a potem na lekcjach się odsypia
albo myśli się o nim
i jak go w szkole nie ma to się zastanawiasz czy się coś nie stało zamiast się na lekcjach skupić
rozkojarzenie
i jeszcze nie do końca włosy poukładane

to jeszcze mogę dodać do listy a poza tym to zgadzam się z dziewczynami
<><

Offline LosAndziosxD

• Moderator
  • Nie piję alkoholu i jem tylko kaszę.
    • Dziennikarskie miejsce.
« Odpowiedź #29 dnia: 02 Marzec 2009 r. 20:35:37 »
Nie odczuwam głodu :-D Poważnie.

Częęęsto myślę o tej osobie.
Wierzę tylko w siebie.
Młodość. Miłość. Muzyka. Sport. Życie.
'Tell mommy I'm sorry, this life is a party, I'm never growing up ; )

© Agencja Wydawnicza AGA-PRESS | Modyfikacje Agencja Interaktywna Mindscape | SMF 2.0.4 | SMF © 2013, Simple Machines .