Poniedziałek, 20 Lutego 2017. Imieniny: Leona, Ludomiła

Wyszukaj zaawansowane
Teraz w Cogito
Archiwum
W tym numerze „Cogito”

GOŚĆ NUMERU - Antek Smykiewicz; NA TEMAT - Jak będzie wyglądać świat? WARSZTATY TWÓRCZE - Być jak Coco Chanel; TRENUJ Z COACHEM - Znajdź swoje miejsce w zespole; STUDIA - Dla kogo jest socjologia?

Znajdź uczelnię

Typ uczelni:
Województwo:
Kierunek studiów:
Rodzaj studiów:
Szukana fraza:

Kurs pisania

W tym numerze „Cogito”

Komentarze 0  Odsłony 900

Linkownia

Wykop Gwar Digg Del.icio.us Linkr Reddit
NIGDY SIĘ NIE PODDAJĘ - Ralph Kaminski; WSPOMAGACZE twórczego myślenia; JAK ZDOBYĆ KASĘ na szkolną akcję; ZADBAJ O SWÓJ PRZEKAZ w sieci; kierunek PSYCHOLOGIA; 2 wypracowania z "Pana Tadeusza".

str. 4 Debiut w muzie

Jedyną możliwością robienia czegoś artystycznie jest robienie tego na sto procent – mówi Ralph Kamiński, wokalista, autor tekstów, kompozytor. Debiutancką płytą pt. „Morze” udowadnia, że w twórczości nie można się wahać!

str. 6 Kasa na akcje

Festiwal Ludzi Aktywnych Kulturalnie (F.L.A.K.), Sceniczny Otwarty Festiwal Artystyczny SOFA to przykłady genialnych imprez szkolnych, które promują talenty młodych ludzi. Co roku organizatorzy tych i podobnych akcji, borykają się z jednym problemem: skąd wziąć kasę na ich realizację? Podpowiadamy, co zrobić, żeby je znaleźć

str. 10 Tańczy na rurze...

Mama Agaty była niezbyt nastawiona do podnoszenia ciężarów, więc... trochę się załamała, gdy ta poprosiła ją o zajęcia tańca na rurze, bo wiadomo z czym to się kojarzy. Po tygodniu jęczenia Agata poszła na pierwszy trening...

str. 12 Postapokalipsa? Dobry temat na książkę!

Zastanawialiście się, jak wyglądałoby życie po końcu świata? Tę wizję opisała Paulina Hendel w trylogii pt. „Zapomniana księga”. W „Cogito” podpowiada, jak z pasji do historii i demonów, uczynić zawód pisarza:)

str. 14 Dobry duch marzycieli

Dla tych, którym choroba zabrała najpiękniejsze lata życia, nadzieja na spełnienie marzenia jest często jedyną motywacją do tego, by przetrwać ból i strach – mówi Małgorzata Kożuchowska, aktorka. Tę motywację do życia daje Mariola Jaskowska, licealistka z Krakowa, która pomaga spełniać chorym dzieciom ich marzenia!

str. 16 Dobry przekaz w sieci

Zajrzyjmy w głąb siebie i przyjrzyjmy się temu, co jest w nas, w środku – żywe, prawdziwe, wartościowe. Co nasza obecność i działalność wnosi do świata, jak go wzbogaca? I dajmy sobie przyzwolenie na to, by to pokazać – mówi Anna Piwowarska.

str. 22 Psychologia – prawda i mity

Psychologia jako dziedzina jest umiejscowiona dokładnie pomiędzy naukami humanistycznymi i ścisłymi – mówi Marcela Dziekan, przewodnicząca Samorządu Studenckiego Wydziału Psychologii UW. – Zajmuje się emocjami, filozofią, „duszą człowieka”, ale warto pamiętać, że do badania mechanizmów zachowań człowieka czy opisu jego emocji, używa się głównie statystyki.

str. 25 Nowość: Przedsiębiorczość i zarządzanie innowacjami

Tu nauczysz się rozumieć zasady biznesu, jak funkcjonuje firma i jak właściwie możesz nią zarządzać. Dowiesz się nie tylko, jak uruchomić i prowadzić samodzielnie działalność gospodarczą, ale przede wszystkim, jak być innowacyjnym.

str. 26 Czy architektura to branża dla ciebie?


Pasjonuje cię kształt brył, zadzierasz głowę, idąc ulicą w obcym mieście, bo wygląd budynków mieszkalnych jest dla ciebie ważny jak zabytki, i marzysz, by mieć wpływ na to, jak wyglądają nasze miasta? Zastanów się nad studiowaniem architektury.

str. 36 Polski:

Jak napisać najlepszą rozprawkę z „Pana Tadeusza”

Zobacz także:

Skomentuj ten artykuł Zarejestruj się lub zaloguj aby dodać komentarz.

Chmurka tagów
Wydawnictwo nie ponosi odpowiedzialności za treści i zdjęcia zamieszczane przez użytkowników na stronie cogito.com.pl, w części WIRTUALNEJ REDAKCJI.
© Agencja Wydawnicza AGA-PRESS. Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Mindscape.