Wtorek, 17 Stycznia 2017. Imieniny: Antoniego, Jana
Wyszukaj zaawansowane
Teraz w Cogito
Archiwum
W tym numerze „Cogito”

Bierzcie z życia to, co najlepsze! - PAULINA BRZOZOWSKA; Planowanie to gra o twoją przyszłość!; Tweeto (...)ądzanie - CO CIĘ CZEKA NA STUDIACH?; Nowy kierunek dla fanów sztuki kulinarnej; WOS - powtórka z prawa.

Znajdź uczelnię

Typ uczelni:
Województwo:
Kierunek studiów:
Rodzaj studiów:
Szukana fraza:

Najchętniej ...

Czytane

Komentowane

Oceniane

    Kurs pisania

    Kierunek Lekarski w Uczelni Łazarskiego

    Komentarze 3  Odsłony 3470

    Linkownia

    Wykop Gwar Digg Del.icio.us Linkr Reddit
    Uczelnia Łazarskiego ma zgodę na prowadzenie kierunku lekarskiego!

    Decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z 16 marca 2016 roku Wydział Medyczny Uczelni Łazarskiego otrzymał zgodę na prowadzenie jednolitych studiów magisterskich o profilu praktycznym na kierunku lekarskim. To oznacza, że Uczelnia spełniła rygorystyczne wymagania dotyczące zarówno programu nauczania, jak i zapewnienia odpowiedniego zaplecza dydaktycznego i klinicznego.
    Partnerem strategicznym Uczelni w prowadzeniu kierunku lekarskiego jest Centralny Szpital Kliniczny MSW w Warszawie, w którym będzie odbywać się większość zajęć.
    Prof. nadzw. dr hab. med. Dariusz A. Kosior, Dziekan Wydziału Lekarskiego Uczelni Łazarskiego mówi: – Chcemy przede wszystkim uczyć praktyki zawodu, z dużym naciskiem na kształcenie postaw. Zależy nam, by nasi studenci – przyszli lekarze, potrafili skutecznie komunikować się z pacjentami. Wartością studiów będzie indywidualizacja procesu nauczania. Zamierzamy kształcić w małych grupach, na wysokim poziomie.
    Kierunek zostanie uruchomiony w roku akademickim 2017/2018. Rekrutacja na kierunek lekarski Uczelni Łazarskiego zostanie otwarta wiosną 2017 roku.
    Nest - 2017-01-12 12:22:08
    Nest
    Ciężko się dostać?
    kowalszczepan - 2016-09-01 11:09:29
    kowalszczepan
    Ciekawe
    easytouch - 2016-05-09 16:39:30
    easytouch
    super , może się załapię
    Skomentuj ten artykuł Zarejestruj się lub zaloguj aby dodać komentarz.
    
    Chmurka tagów
    Wydawnictwo nie ponosi odpowiedzialności za treści i zdjęcia zamieszczane przez użytkowników na stronie cogito.com.pl, w części WIRTUALNEJ REDAKCJI.
    © Agencja Wydawnicza AGA-PRESS. Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Mindscape.