Poniedziałek, 20 Lutego 2017. Imieniny: Leona, Ludomiła

Wyszukaj zaawansowane
Teraz w Cogito
Archiwum
W tym numerze „Cogito”

GOŚĆ NUMERU - Antek Smykiewicz; NA TEMAT - Jak będzie wyglądać świat? WARSZTATY TWÓRCZE - Być jak Coco Chanel; TRENUJ Z COACHEM - Znajdź swoje miejsce w zespole; STUDIA - Dla kogo jest socjologia?

Znajdź uczelnię

Typ uczelni:
Województwo:
Kierunek studiów:
Rodzaj studiów:
Szukana fraza:

Kurs pisania

Lingwistyka praktyczna i copywriting na UMK

Komentarze 4  Odsłony 3586

Linkownia

Wykop Gwar Digg Del.icio.us Linkr Reddit
Praktyczny profil kształcenia tego kierunku łączy treści z zakresu językoznawstwa, literaturoznawstwa i nowych mediów

Pierwszy kierunek praktyczny na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jego praktyczny profil kształcenia łączy treści z zakresu językoznawstwa, literaturoznawstwa i nowych mediów z cenną wiedzą na temat zasad działania marketingu oraz funkcjonowania otoczenia finansowo-prawnego instytucji kultury, mediów i reklamy.
Studenci będą mieć więcej godzin praktyk zawodowych (w przypadku innych kierunków jest to najczęściej kilkadziesiąt godzin; w przypadku lingwistyki co najmniej 510); a także zajęcia z praktykami m.in. z branży reklamowej i turystycznej; szkoleniowcami i biznesmenami, osobami pracującymi w instytucjach kultury, mediach i administracji lokalnej.
Absolwenci zaś znajdą pracę w firmach reklamowo-copywriterskich, mediach, instytucjach samorządowych i kultury, organizacjach pozarządowych, zespołach doradczych zajmujących się kształtowaniem wizerunku firmy, instytucji, marki, produktu.
pizodi - 2017-02-08 13:48:22
pizodi
wsiz jest żałosną uczelnią, nie polecam nikomu
arekmichals - 2016-09-15 11:32:47
arekmichals
świetna uczelnia!
agataww - 2016-07-31 21:40:49
agataww
Zagadnienia m.in.: budowania wizerunku, komunikacji wizerunkowej, copywritingu i też w bardzo praktyczny sposób można studiować w Rzeszowie na WSIZie http://kandydaci.wsiz.rzeszow.pl/. Zwłaszcza, że od tego roku uruchomili nowy kierunek: Media cyfrowe i komunikacja wizerunkowa :)
jadwigaowsiana - 2016-05-31 08:14:07
jadwigaowsiana
czy jest to licencjat?
Skomentuj ten artykuł Zarejestruj się lub zaloguj aby dodać komentarz.

Chmurka tagów
Wydawnictwo nie ponosi odpowiedzialności za treści i zdjęcia zamieszczane przez użytkowników na stronie cogito.com.pl, w części WIRTUALNEJ REDAKCJI.
© Agencja Wydawnicza AGA-PRESS. Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Mindscape.