Wtorek, 17 Stycznia 2017. Imieniny: Antoniego, Jana
Wyszukaj zaawansowane
Teraz w Cogito
Archiwum
W tym numerze „Cogito”

Bierzcie z życia to, co najlepsze! - PAULINA BRZOZOWSKA; Planowanie to gra o twoją przyszłość!; Tweeto (...)ądzanie - CO CIĘ CZEKA NA STUDIACH?; Nowy kierunek dla fanów sztuki kulinarnej; WOS - powtórka z prawa.

Znajdź uczelnię

Typ uczelni:
Województwo:
Kierunek studiów:
Rodzaj studiów:
Szukana fraza:

Najchętniej ...

Czytane

Komentowane

Oceniane

    Kurs pisania

    Lingwistyka praktyczna i copywriting na UMK

    Komentarze 3  Odsłony 3315

    Linkownia

    Wykop Gwar Digg Del.icio.us Linkr Reddit
    Praktyczny profil kształcenia tego kierunku łączy treści z zakresu językoznawstwa, literaturoznawstwa i nowych mediów

    Pierwszy kierunek praktyczny na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jego praktyczny profil kształcenia łączy treści z zakresu językoznawstwa, literaturoznawstwa i nowych mediów z cenną wiedzą na temat zasad działania marketingu oraz funkcjonowania otoczenia finansowo-prawnego instytucji kultury, mediów i reklamy.
    Studenci będą mieć więcej godzin praktyk zawodowych (w przypadku innych kierunków jest to najczęściej kilkadziesiąt godzin; w przypadku lingwistyki co najmniej 510); a także zajęcia z praktykami m.in. z branży reklamowej i turystycznej; szkoleniowcami i biznesmenami, osobami pracującymi w instytucjach kultury, mediach i administracji lokalnej.
    Absolwenci zaś znajdą pracę w firmach reklamowo-copywriterskich, mediach, instytucjach samorządowych i kultury, organizacjach pozarządowych, zespołach doradczych zajmujących się kształtowaniem wizerunku firmy, instytucji, marki, produktu.
    arekmichals - 2016-09-15 11:32:47
    arekmichals
    świetna uczelnia!
    agataww - 2016-07-31 21:40:49
    agataww
    Zagadnienia m.in.: budowania wizerunku, komunikacji wizerunkowej, copywritingu i też w bardzo praktyczny sposób można studiować w Rzeszowie na WSIZie http://kandydaci.wsiz.rzeszow.pl/. Zwłaszcza, że od tego roku uruchomili nowy kierunek: Media cyfrowe i komunikacja wizerunkowa :)
    jadwigaowsiana - 2016-05-31 08:14:07
    jadwigaowsiana
    czy jest to licencjat?
    Skomentuj ten artykuł Zarejestruj się lub zaloguj aby dodać komentarz.
    
    Chmurka tagów
    Wydawnictwo nie ponosi odpowiedzialności za treści i zdjęcia zamieszczane przez użytkowników na stronie cogito.com.pl, w części WIRTUALNEJ REDAKCJI.
    © Agencja Wydawnicza AGA-PRESS. Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Mindscape.